Przejdź do treści

Rusza lipcowa edycja GoPL4 – turnieje z nagrodami dla wszystkich

Polski oddział Electronic Sports League zapowiedział drugą edycję akcji GoPL4, czyli serię turniejów gier komputerowych z nagrodami dla wszystkich organizowaną we współpracy z firmą SteelSeries i RIOT Games! W tym miesiącu rozgrywki będą prowadzone w gry Starcraft II, League Of Legends, Couner Strike 1.6 oraz Counter Strike: Source. Łącznie na wszystkich fanów elektronicznej rozrywki czekają 43 otwarte turnieje w 6 trybach rozgrywki, a w każdym z nich można wygrać coś wartościowego. W finałach miesiąca dla najlepszych przygotowany jest sprzęt gamingowy, gry od CD-Projekt i wirtualne przedmioty z gier. Łączna pula nagród wynosi 11 000 złotych.

Aktualnie trwają zapisy do turniejów, które rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu. Więcej informacji i szczegółów odnośnie zasad, systemów rozgrywek i nagród znajdziecie na stronie internetowej organizatora www.esl.eu/pl.

Pierwsza edycja GoPL4 odbyła się w czerwcu, a jej zwieńczenie miało miejsce podczas finałów ESL Pro Series II Polska 2 lipca w Zabrzu. Najlepsi z najlepszych walczyli tam na scenie przed setkami widzów i fanów. „Ogromne zainteresowanie, jakim cieszyły się rozgrywki w ubiegłym miesiącu nie zostawiło nam wyboru – trzeba było je kontynuować, a nawet zdecydowaliśmy się je rozszerzyć o dwie nowe gry” – mówi Michał ‘WercoS’ Wiśniewski – Community Manager ESL Polska. „Tego typu akcje w bardzo dużym stopniu przyczyniają się do rozwoju e-sportu w Polsce, do tej formy rozrywki przekonuje się coraz więcej graczy i nie wolno nam ich zawieść” – dodaje.

Na lipiec zaplanowane są łącznie 43 turnieje w 6 trybach rozgrywki w 4 gry, a są to:

  • Starcraft II (1 na 1)
  • League Of Legends (5 na 5)
  • Counter Strike 1.6 (5 na 5)
  • Counter Strike 1.6 (1 na 1)
  • Counter Strike: Source (5 na 5)
  • Counter Strike: Source (1 na 1)

Zapraszamy wszystkich graczy i fanów do zabawy i udziału w turniejach.

źródło/autor: Turtle Entertainment