Przejdź do treści

Rusza Centrum Prasowe Nowej Prawicy

Chaos informacyjny to jedna z najczęstszych bolączek wszystkich organizacji, zwłaszcza tych o charakterze społecznym. Mając to na uwadze stworzyliśmy Centrum Prasowe –  platformę porządkującą całą działalność Nowej Prawicy w zakresie  media relations. Do korzystania z Centrum Prasowego zapraszamy wszystkich  zainteresowanych aktualnymi informacjami o partii, nie tylko dziennikarzy.

Nowa platforma pełni rolę pewnego rodzaju agregatora treści, które prezentowane są w dwóch głównych działach. Z jednej strony publikujemy bieżące komunikaty prasowe – oświadczenia, zaproszenia oraz aktualności z życia partii. Na bieżąco będziemy również informowali Państwa o konferencjach prasowych, happeningach i pikietach organizowanych przez Nową Prawicę.

Drugi dział prezentuje doniesienia medialne  o partii. Zamieszczamy tu najważniejsze materiały dotyczące naszej działalności, publikowane zarówno w tradycyjnych środkach masowego przekazu, jak i w coraz bardziej popularnych mediach społecznościowych.

W portalu znajdą Państwo również zakładkę zawierającą aktualne felietony, publikacje oraz raporty i analizy osób związanych z Nową Prawicą.

Centrum pełni więc rolę pomostu pomiędzy komunikatami adresowanymi do mass mediów, a płynącymi z nich sygnałami. Dodatkowo zamieszczamy materiały do pobrania: prezentacje, biuletyny i materiały graficzne.  Stawiamy przede wszystkim na wygodę oraz aktualność prezentowanych treści. Mamy nadzieję, że Centrum Prasowe pozwoli Państwu z łatwością odnaleźć interesujące Państwa informacje a także będzie stanowić istotne źródło wiedzy  o partii i jej działaniach.

Serdecznie Zapraszamy na stronę prasa.nowaprawica.org.pl

źródło/autor: Nowa Prawica