Przejdź do treści

Czwórka i Muno.pl grają z Dancetrippin.TV

Portal Muno.pl nawiązał współpracę z jednym z najpopularniejszych na świecie imprezowych kanałów telewizyjnych w Internecie. Dancetrippin.TV będzie dostępny w ramach audycji BE 4 w Czwórce – Radiu z Wizją.

Przez całe lato, w ramach audycji BE 4, w każdą sobotę od godz. 19.00 do 21.00 w Czwórce Radiu z Wizją będzie można poznać najnowsze odcinki DanceTrippin.TV. Emitowane będą oryginalne materiały z najlepszych imprez z udziałem gwiazd sceny muzycznej całego świata, kręcone przez ekipę Dancetrippin.TV. W Czwórce – Radiu z Wizją zagrają więc najlepsi dj’e globu.

Do tego zostanie załączony imprezowy  materiał video, który będzie można oglądać na żywo w Internecie oraz w TV. Na stronie muno.pl/be4 znajdziemy retransmisje tych materiałów.

– Cieszymy się, że zdołaliśmy nawiązać współpracę i ściągnąć do Polskiego Radia taką markę jak Dancetrippin.TV – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Munp.pl i prowadzący audycję BE 4. – Jest to z pewnością pionierskie przedsięwzięcie w naszym kraju – dodaje A.Kubaczewski. Pierwsza odsłona tej współpracy już w najbliższą sobotę w audycji BE 4.

Dancetrippin.TV to najlepiej rozpoznawany, imprezowy kanał telewizyjny w Internecie. Zawiera setki godzin nagranych live setów DJ’skich z najlepszych imprez klubowych, głównie z Ibiza i klubów takich jak Bora Bora czy Zoo Project. Jeden odcinek to 60 minut perfekcyjnie zgranego video z dźwiękiem najwyższej jakości. Dancetrippin.TV dociera do prawie 1.5 mln ludzi na całym świecie i ma ponad 50 tys. fanów na Facebook’u.

Czwórka – Radio z Wizją to nowatorski Projekt Polskiego Radia. Czwórki można bowiem nie tylko słuchać, lecz także ją oglądać. Program 4 obecny na wizji dostępny jest m.in. na platformie n (kanał 226), platformie Cyfra+ (kanał 145), w Telewizji Cyfrowej UPC (kanał 787), m.in. w sieciach Aster, Vectra, Inea, Toya, Telpol, Satfilm, TVK Elsat oraz w Internecie.

źródło/autor: Passion PR