Przejdź do treści

Letnie punkty w programie Clubcard

Dzięki Tesco, to niezbyt pogodne lato zaczyna się wyjątkowo dobrze, wszystko za sprawą programu Clubcard. Każdy klient, który w dniach 7-10 lipca zrobi zakupy za minimum 100 zł otrzyma 500 dodatkowych punktów Clubcard. Jest to świetna wiadomość dla ponad 3 milionów Polaków uczestniczących w programie.

Dodatkowe punkty będą naliczane we wszystkich formatach sklepów Tesco. Aby otrzymać bon, wystarczy zrobić zakupy w dniach 7-10 lipca i zdobyty kupon skasować w jednym ze sklepów Tesco w terminie od 11-17 lipca. Bony pieniężne na ekstra punkty, będą dołączone do sierpniowego wyciągu z konta.

Tesco, już od 2 lat zachęca wszystkich swoich klientów do przyłączenia się do ogólnopolskiego programu Clubcard. Dzięki niemu korzyści płynące z wyboru właśnie Tesco na miejsce swoich codziennych zakupów wciąż się powiększają. Sieć szuka coraz to nowych sposobów jak nagradzać swoich klientów. Jednym z nich są dodatkowe punkty dla tych klientów, którzy wybierają ekologiczne produkty i rozwiązania. Przykładowo za zakup wybranych świetlówek energooszczędnych można zyskać 50 dodatkowych punktów Clubcard, jednak niektóre z ekologicznych produktów jak na przykład pralka Whirpool Top 1000 dostarczają klientom aż 1000 dodatkowych punktów.

Klienci programu mogą również stać się prawdziwymi milionerami. Od Kwietnia 2010 roku Tesco organizuje specjalną loterię, w której zwycięzcy otrzymują aż milion punktów Clubcard do wykorzystania we wszystkich sklepach na terenie Polski. Takich milionerów zebrało się już 16.

„Dla nas Clubcard to podziękowanie za wybranie sklepów Tesco na miejsce swoich codziennych zakupów.” – mówi Michał Sikora z biura prasowego Tesco Polska – „Dzisiejsi klienci są bardziej wymagający i oczekują, aby sklep oferował im coś więcej – taka jest idea Clubcard.” – dodaje Sikora .

Zasada działania programu jest prosta, klienci robiący codzienne zakupy otrzymują 1 punkt za każde wydane 2 złote. Cztery razy w roku wszyscy jego członkowie otrzymują bony pieniężne za uzbierane punkty oraz rabaty na produkty z najczęściej wybieranych kategorii.

Sieć chcąc zapewnić najszerszą ofertę już nie tylko produktów, ale i usług, w maju wprowadziła ubezpieczenia osobowe. Posiadacze kart Clubcard mogą liczyć na specjalną ofertę – darmowe ubezpieczenie na okres 6 miesięcy.