Przejdź do treści

Lato to znów najlepszy czas dla hoteli ibis

Tagi:

Teraz można cieszyć się wakacjami bez obaw o wysokie koszty związane z urlopem – marka ibis wprowadziła ponownie wyjątkową letnią promocję – nocleg taniej o 10 € lub 15 €, a w Polsce o 40 zł, od 8 lipca do 4 września – na turystów czeka prawie 600 hoteli ibis w 27 krajach, w tym 10 w Polsce.

Tak jak co roku oczekujemy na lato i marzymy o urlopie i odpoczynku. Planujemy wakacje z rodziną, podróże z przyjaciółmi i romantyczne weekendy. Chcemy odwiedzić nowe kraje i poznać nowe miasta. Niestety często ogranicza nas budżet. Teraz nasze wakacyjne plany możemy zrealizować korzystając z letniej oferty hoteli ibis. W całej Europie i innych egzotycznych krajach* czekają hotele ibis z pokojami w atrakcyjnej cenie – tańsze o 10 € lub 15 €. Lato z ibisem to nie tylko duża oszczędność, ale także szansa na udane wakacje.

ibis – lider rynku hoteli ekonomicznych w Europie wprowadził na okres 2 letnich miesięcy ekskluzywną ofertę, dostępną tylko online na www.ibishotel.com i www.accorhotels.com. Promocja obejmuje rezerwacje od 8 lipca do 4 września**.

W lato w hotelach ibis maleją tylko ceny, a nie jakość usług!

Niższe ceny nie oznaczają ograniczenia jakości i komfortu – ibis zachowuje najwyższe standardy usług. Obsługa hotelu wie, jak najlepiej dbać o gości, oferując całodobowy serwis np. czynną 24 godziny recepcję, bezpłatny internet oraz wybór przekąsek. Jak zwykle goście mogą korzystać ze śniadań serwowanych już od godziny 4 nad ranem aż do południa, z menu dostosowanego do potrzeb zarówno „rannych ptaszków”, jak i tych, co wstają później. ibis obniża cenę, ale nie jakość usług!

Kampania reklamowa

Letnia promocja hoteli ibis jest oparta na idei „opiekuńczej marki”, realizowanej przez pełną zaangażowania obsługę hoteli i szczególną troskę o gości. Na całym świecie promocja letnia jest wspierana przez kampanię reklamową, dostosowaną do rynków lokalnych. Głównym medium jest internet z największymi portalami w Europie – Yahoo, TripAdvisor i Mappy. We Francji przygotowano również spot telewizyjny, a reklamy prasowe we Włoszech i w Hiszpanii, a w Polsce – zaplanowano dodatkowo kampanię radiową.

„Letnia promocja w hotelach ibis” w Polsce jest widoczna na największych portalach informacyjnych oraz poświęconych podróżom i turystyce. Działania online uzupełniają spoty radiowe oraz wielkoformatowe reklamy na fasadach hoteli ibis. Bezpośrednio w hotelach eksponowane są ulotki i specjalne display’e promocyjne, a dla gości przygotowano oryginalne lizaki z napisem „hotele takie jakie lubisz, życzą słodkich snów”.

* Oferta ważna w wybranych krajach : Austria, Belgia, Benin, Kamerun, Republika Czeska, Francja, Niemcy, Włochy, Wybrzeże Kości Słoniowej, Jordania, Kuwejt, Luksemburg, Madagaskar, Maroko, Holandia, Nigeria, Oman, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Togo, Turcji, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

** Wszystkie warunki sprzedaży dla tej oferty na www.ibishotel.com