Przejdź do treści

Cointreau, Kate&Kate i biżuteria Lady Gagi

Marka Cointreau nawiązała współpracę z „Kate&Kate”, wyjątkowym butikiem z niepowtarzalną i oryginalną biżuterią tworzoną przez znanych projektantów, w których gronie jest również projektantka biżuterii Lady Gagi.

Koktajle Cointreau i niezwykła biżuteria spotkały się w butiku Kate&Kate podczas pokazu Vicky Beamon, projektantki biżuterii m.in. dla takich gwiazd jak Lady Gaga, Madonna, Nicole Kidman, Penelope Cruz, Gwyneth Paltrow oraz Dita Von Teese. Vicky Beamon tworzy biżuterię dla największych domów mody w słynnym duecie Erickson&Beamon.

Dodatkową atrakcją spotkania była prezentacja kuferka Cointreau, zaprojektowanego przez jedną z gwiazd noszących biżuterię Erickson&Beamon – słynną artystkę burleski Ditę Von Teese.  Kuferek, jest wprost wymarzonym  powiernikiem wszystkich kobiecych skarbów, a w szczególności cennej biżuterii Niezwykłe jest również to, że jego wnętrze kryje cointreau-wersyjną zawartość – pomarańczowy, słodko-gorzki likier Cointreau, dwa charakterystyczne kieliszki koktajlowe oraz różowy shaker.

„Nawiązaliśmy współpracę z marką Cointreau, gdyż tak jak ona chcemy docierać do fashionistek, kobiet świadomych siebie, idących przez życie modnie i światowo. Lubimy działać pod prąd i dlatego koncepcja Cointreau pasuje do Kate&Kate”– powiedziała Katarzyna Rychlewska.

Marka Kate&Kate powstała w 2008 roku z buntu wobec tego, co masowe. Założycielką i właścicielką konceptu biżuteryjnego jest Katarzyna Rychlewska, która jak sama mówi kocha rzeczy oryginalne i pod prąd, których nikt jeszcze nie odkrył. Dlatego sama stworzyła miejsce o wyjątkowej atmosferze, w którym znaleźć można niepowtarzalną, wyrafinowaną biżuterię. Kate&Kate skupia i prezentuje oryginalne ozdoby z całego świata. Tworzone przez znanych projektantów,  przygotowywane ręcznie, na specjalnie na zamówienie. Główny showroom, w którym znajdują się wszystkie kolekcje, mieści się w Warszawie. Pozostałe butiki znajdują w Krakowie i Katowicach, a już w wkrótce także w Sopocie.

źródło/autor: ATW Communications