Przejdź do treści

Agora wzmacnia odzieżową ofertę

Więcej sklepów, więcej ubrań, większy wybór, czyli nowości w Agorze Bytom. Od początku lipca można już robić zakupy w sklepie Lee Cooper. Nowe marki pojawią się również jesienią. Galeria podpisała umowę popularną marką młodzieżową Mohito, a swój flagowy butik otworzy w Bytomiu… Bytom.

Agora rośnie w siłę. Do coraz dłuższej listy sklepów w galerii dołączył butik firmy Lee Cooper. To najstarsza marka dżinsowa w Europie, która istnieje na rynku już od ponad 100 lat. – Sklepy te cieszą się w Polsce bardzo dużą popularnością i mam nadzieję, że podobnie będzie w Agorze. Zwłaszcza, że to atrakcyjna oferta zarówna dla pań i panów – mówi Mirosław Cechowski, dyrektor Agory Bytom. Sklep marki Lee Cooper mieści się na poziomie 1 galerii i zajmuje powierzchnię 99 metrów kwadratowych.

To nie koniec nowości w Agorze. Galeria, oprócz nowego sklepu, pozyskała również kolejnych najemców. Jesienią odzieżową ofertę wzmocnią butiki firm Bytom i Mohito.

– To jedna z wizytówek naszego miasta, dlatego cieszymy się, że Bytom zdecydował się otworzyć swój flagowy sklep właśnie w Agorze – dodaje Mirosław Cechowski. Prestiżowe męskie garnitury będzie można kupić w galerii już po wakacjach. – Sklep zostanie otwarty we wrześniu na poziomie 0. Będzie miał powierzchnię ponad 117 metrów kwadratowych – dodaje dyrektor Cechowski.

Bytom to oferta dla eleganckich mężczyzn, ale z nowości z pewnością ucieszą się także twórcze i przebojowe kobiety. Z myślą o nich swoje ubrania projektuje dynamicznie rozwijająca się w Europie sieć Mohito. Najnowszy butik otworzy swe podwoje w Bytomiu jesienią. To będzie duży sklep, który powstanie z połączenia dwóch lokali na poziomie 0. Jego powierzchnia przekroczy 213 metrów kwadratowych.

Nowe sklepy przywitają klientów po wakacjach i dołączą zarazem do tych, które już od kilku tygodni kuszą swoją ofertą w Agorze. W największej galerii handlowej w Bytomiu, oprócz nowo otwartego butiku firmy Lee Cooper, można już robić zakupy w sklepach marki Lindex i Trendy4Ever i skorzystać z szerokiego wyboru soczewek kontaktowych w sklepie Szkla.com.

Wkrótce powiększy się także oferta usługowa Agory. Na terenie galerii otwarte zostaną kwiaciarnia i zakład fryzjerski. Tym samym liczba sklepów w Agorze przekroczyła już 90. Stale powiększający się wybór doceniają klienci. W czerwcu licznik odwiedzin przekroczył już 3 miliony osób.