Przejdź do treści

Rekomendacja PZITB dla Wawel Service

Małopolski oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa udzielił rekomendacji dla Wawel Service za inwestycję Wyspiański Park w Krakowie. To kolejne, po „Budowie Roku 2010” wyróżnienie budynku przy ul. Pod Fortem. Rekomendacja została przyznana po wnikliwej analizie formalno – prawnej, ocenie potencjału technicznego i zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz sprawdzenia kondycji finansowej.

– Wyspiański Park to nasza pierwsza i zarazem bardzo udana inwestycja na krakowskiej Krowodrzy. Budynek charakteryzuje się ciekawą formą architektoniczną i nowoczesną technologią wykonania, być może dlatego został już dwukrotnie nagrodzony. Rekomendacja Związku cieszy tym bardziej, że pochodzi od najwyższej rangi inżynierów różnych specjalności – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa (PZITB) w Krakowie istnieje już od 1948 roku, a jego podstawowym działaniem jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych, a także organizowanie szkoleń i konferencji. Udzielenie rekomendacji stanowi rękojmię należytego wykonania inwestycji z punktu widzenia rzetelności i jakości świadczonych usług.

źródło/autor: Wawel Service