Wakacje z Blue City

Lato oznacza zwykle dużo radości dla wszystkich dzieci, ale jednocześnie kłopot dla rodziców – szczególnie tych pracujących. Rozwiązaniem może być wakacyjna oferta Blue City. Minikolonie w lunaparku czy szkółce tańca, szaleństwa na torze gokartowym i zabawa modelami zdalnie sterowanymi skutecznie przegonią nudę. A na dodatek będą cudownym urozmaiceniem w deszczowe dni.

W lunaparku Inca Play dzieciaki mogą naprawdę ciekawie i przede wszystkim bezpiecznie spędzić swój wolny wakacyjny czas. Inca Play kładzie nacisk na wszechstronne rozwijanie zdolności najmłodszych poprzez zabawę. Dlatego też lunapark w ramach minikolonii proponuje naukę tańca, aktorstwa, kucharzenia, fotografowania, a także codzienne zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. O posiłki również nie trzeba się martwić – w Inca Play wszystkie dzieci otrzymują ciepły obiad oraz podwieczorek.

Żadne dziecko nie powinno się nudzić także w ATA – prawdziwym królestwie zdalnie sterowanych pojazdów. To tutaj ma szansę poznać możliwości techniczne małych sterowanych samochodów oraz śledzić niezwykle emocjonujące wyścigi na specjalnie przygotowanym torze.

Dzieci w wieku od 5 do 13 lat na „Półkolonie z tańcem” zaprasza Egurrola Dance Kids, szkoła tańca Agustina Egurroli. Oferta obejmuje zajęcia taneczne 2 razy w ciągu dnia, całodzienną opiekę od poniedziałku do piątku, posiłki oraz ciekawy program zajęć pozatanecznych. Wszystko odbywa się pod okiem najlepszych instruktorów i profesjonalnych pedagogów, którzy zapewniają dzieciom maksymalne bezpieczeństwo.

Centrum kartingowe Grand Prix w Blue City to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce. Otoczony bezpiecznymi barierami tor zapewnia doskonałą przyczepność, a tym samym pełną kontrolę nad gokartami. Na lato centrum przygotowało dla dzieci Minikartingową Szkołę Wakacyjną. Na zajęciach zarówno dziewczynki, jak i chłopcy będą mogli poczuć się jak prawdziwi mistrzowie kierownicy.

Instruktorzy zapoznają najmłodszych z budową gokarta, specyfiką toru, technikami jazdy, wchodzenia w zakręt oraz omijania różnego rodzaju przeszkód, a także z ogólnymi zasadami ruchu. Dodatkowo każdy z uczestników będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, Ścigania się z innymi, a także startu w prawdziwych minizawodach.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.

źródło/autor: Blue City

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu