Przejdź do treści

Komórka lokatorska na Osiedlu „Na Smolnej” za złotówkę

Poznaniaków poszukujących własnego „M”, Budimex Nieruchomości zaprasza w najbliższą sobotę 9 lipca na dzień otwarty Osiedla „Na Smolnej”.

Wszyscy, którzy w godzinach 10 – 17 odwiedzą biuro sprzedaży dewelopera przy ul. Smolnej 13A będą mieli wyjątkową okazję nabyć mieszkanie w specjalnej cenie. Ale atrakcyjne ceny mieszkań, to nie jedyna niespodzianka, jaka została przygotowana dla klientów. Na gości dnia otwartego czekać będzie wyjątkowa okazja – komórka lokatorska za symboliczną złotówkę przy zakupie miejsca postojowego.

O szczegółach oferty będzie można porozmawiać z pracownikami Budimeksu Nieruchomości, którzy udostępnią plany mieszkań, odpowiedzą na pytania związane z Osiedlem „Na Smolnej” oraz procedurą zakupu mieszkania. Przedstawią też ofertę kredytową przygotowaną przez współpracujące z deweloperem banki. Co ważne, ofertę otrzymaną w czasie dnia otwartego można spokojnie przemyśleć w domu. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy w ciągu kilku następnych dni podpisać umowę przedwstępną.

Dla wszystkich gości przygotowano poczęstunek i firmowe upominki.

Osiedle „Na Smolnej” powstaje w dzielnicy Nowe Miasto. Pierwszy etap inwestycji to czteropiętrowy budynek, w którym znajdzie się 178 mieszkań od 1- do 5-pokojowych i metrażach od 30 do 117 mkw. Atuty osiedla to praktyczne i wygodne rozkłady mieszkań. Mocną stroną projektu jest również lokalizacja, która łączy łatwy dostęp do centrum miasta i jego atrakcji z bliskością licznych miejsc aktywnego wypoczynku, takich jak ścieżki rowerowe, pływalnia, korty tenisowe czy kompleks rekreacyjny Jeziora Maltańskiego.

Teren osiedla będzie ogrodzony i przystosowany do całodobowej ochrony.

Inwestycja zostanie ukończona w II kwartale 2012 roku.

źródło/autor: Budimex Nieruchomości