Przejdź do treści

Komediowo.pl – przewodnik po świecie komedii

Wiadomości z kręgu komedii i kabaretów, skeczów, klipów i recenzji filmowych to niektóre z elementów tworzących serwis komediowo.pl. Witryna – swoisty przewodnik po świecie komedii – poleca i doradza, co fan dobrej rozrywki powinien zobaczyć.A wszystko po to, by internauta zrelaksował się, roześmiał i poczuł się lepiej…

Naszym celem było stworzenie serwisu, który przede wszystkim rozwesela. Stąd kuriozalne i dowcipne zdjęcia, zabawne kadry z filmów, klipy z kabaretami oraz telewizyjnymi wpadkami, naprawdę niezłe kawały– wyjaśnia Monika Obiedzińska, p.o. Kierownika Zespołu Serwisów Filmowych.

 

Świat komedii, jaki tworzy witryna, zawiera smaczki i ciekawostki zaczerpnięte z filmów i kabaretów. Są to nie tylko fragmenty najzabawniejszych obrazów, tych archiwalnych oraz najbardziej „na czasie”, ale także całego związanego z nim obszaru, jak np. mało znane epizody z życia aktorów.

Serwis ma charakter blogowy. Jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze, z czytelnym menu, a bez skomplikowanych zakładek – dodaje Monika Obiedzińska. Galerie tworzone są według różnych kluczy. To m.in. najlepsze komedie danego roku lub dekady, najlepsi, najgorsi, najseksowniejsi, najniżsi… aktorzy komediowi, najlepsze sceny (np. pocałunku, krzyku, płaczu), itd.

Przechodząc przez kolejne materiały wideo, można odbyć komediową podróż w czasie. Do obejrzenia zachęcają fragmenty najlepszych seriali i filmów komediowych, najzabawniejsze skecze i stand upy, parodie (filmów, reklam, artystów), wpadki telewizyjne, a także… najlepsze, kreatywne reklamy.

Serwis komediowo.pl jest witryną społecznościową. Internauta może wziąć udział w rankingach filmów, seriali, bohaterów, aktorów czy scen. Wyniki klasyfikacji zawierają dodatkowe informacje dotyczące tematyki rankingu i obszerny serwis zdjęciowy. Użytkownicy mogą także samodzielnie dołączać tekstowe dowcipy, prezentowane na stronie głównej serwisu. Ta jego część jest moderowana przez redakcję.

Witryna jest kolejną, czwartą już kategorią w Portalu, poświęconą filmowi i programom telewizyjnym (film.wp.pl, aleseriale.pl, teleshow.pl, komediowo.pl).

źródło/autor: Wirtualna Polska