Przejdź do treści

Digital One ma nowego klienta – Wienerberger Ceramika Budowlana

Agencja Digital One rozpoczyna współpracę z firmą Wienerberger Ceramika Budowlana. Pierwszym wspólnym projektem jest stworzenie dedykowanego mini-serwisu dryfix.pl na potrzeby marki Porotherm DRYFIX System.

Serwis ma pełnić rolę platformy wiedzy dla wszystkich grup odbiorców potencjalnie zainteresowanych produktem. Znajdują się w nim obszerne informacje o systemie Porotherm DRYFIX i przegląd wszystkich produktów sygnowanych tą marką, film instruktażowy („Jak budować w DRYFIX?”), informacje o szkoleniach, możliwość zadawania pytań ekspertom firmy Wienerberger, zdjęcia z budów, oraz zestaw materiałów do pobrania (m.in. katalog Porotherm DRYFIX).

Główną grupą docelową serwisu są klienci instytucjonalni (wykonawcy prac budowlanych i deweloperzy), ale kierowany jest on także do architektów, projektantów i klientów indywidualnych.

Przygotowany przez Digital One serwis jest częścią szerzej zakrojonej kampanii marketingowej dla nowej marki w portfolio firmy Wienerberger, jaką jest Porotherm DRYFIX System. Składają się na nią m.in. kampania outdoorowa, materiały drukowane (katalog produktów Porotherm DRYFIX), promocja w prasie branżowej (layouty reklamowe, artykuły sponsorowane, PR), film instruktażowy wydany na płycie DVD, a także system szkoleń dla wykonawców.

System Porotherm DRYFIX jest nowością na polskim rynku, wcześniej sprawdził się już na rynkach Europy Zachodniej, na których jest oferowany od 5 lat. Główne benefity z jego wykorzystywania, komunikowane przez producenta, to: duża szybkość murowania (a więc oszczędność czasu i kosztu robocizny) oraz wydłużenie sezonu murowania (murowanie możliwe w temperaturze do -5oC).

Firma Wienerberger zdecydowała się na stworzenie osobnego serwisu dedykowanego marce Porotherm DRYFIX System, by rozpropagować nową na polskim rynku technologię i jej zalety oraz ułatwić wszystkim zainteresowanym dostęp do informacji na temat całego systemu. Do tej pory wykorzystywano w takich celach wyłącznie własną korporacyjną stronę internetową. Jednak tym razem uznano, że bogactwo informacji na stronie Wienerberger.pl nie ułatwia odnalezienia informacji dedykowanych nowemu kompleksowemu systemowi, a dodatkowo nakłada różnego rodzaju ograniczenia, np. graficzne czy nawigacyjne.

www.dryfix.pl