Przejdź do treści

CodeTwo Outlook Attachment Reminder – już nigdy nie zapomnisz o załączniku

Spółka softwarowa CodeTwo opublikowała swój najnowszy produkt – CodeTwo Outlook Attachment Reminder. Oprogramowanie przypomina o dodaniu załącznika do emaila, jeśli wskazuje na to treść wiadomości. Rozwiązanie błyskawicznie skanuje email zaraz po kliknięciu „Wyślij”, sprawdzając, czy jego treść zawiera predefiniowane frazy, które uruchamiają alert przypomnienia.

– Idea CodeTwo Outlook Attachment Reminder zrodziła się w naszych głowach, gdy coraz częściej zdarzało się nam zapominać o dołączeniu pliku do wiadomości. Czasami, koncentrując się nad samą treścią emaila, załączenie dokumentu czy grafiki może po prostu umknąć. W takiej sytuacji w najlepszym wypadku niepotrzebnie tracimy czas na dosłanie brakującego załącznika. – powiedział Michał Bednarz, Dyrektor Zarządzający CodeTwo.

Kiedy już program przypomni o dodaniu załącznika, użytkownik może przejrzeć foldery swojego komputera w poszukiwaniu pożądanych plików i dołączyć je do wiadomości lub zdecydować o wysyłce bez załącznika. Pomimo że CodeTwo Outlook Attachment Reminder to niezwykle prosty w obsłudze program, posiada on kilka funkcjonalności, które pozwalają dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika poczty Outlook.

– W CodeTwo Outlook Attachment Reminder zawarta jest lista fraz uruchamiających przypomnienie, dzięki czemu aplikacji można używać zaraz po instalacji. Użytkownik ma jednak możliwość spersonalizowania swoich własnych alertów poprzez ich edycję. Ponadto, program jest tak skonfigurowany, aby skanował wyłącznie treść nowej wiadomości, a nie całą historię emaila. – powiedział Szymon Szczęśniak, Marketing Manager CodeTwo.

CodeTwo Outlook Attachment Reminder to już dwunasty darmowy program autorstwa spółki CodeTwo. Można go teraz bezpłatnie pobrać ze strony producenta. Programiści z Jeleniej Góry są w trakcie przygotowywania kolejnych dodatków dla rozwiązań firmy Microsoft, które niebawem zostaną opublikowane i będą dostępne nieodpłatnie na witrynie producenta.

źródło/autor: CodeTwo