Przejdź do treści

Zegarki Omega Ladymatic w salonach W.KRUK

W wybranych salonach W.KRUK pojawiła się nowa kolekcja zegarków Omega Ladymatic. Stworzone dla kobiet sukcesu nowej ery urzekają eleganckim stylem oraz jakością automatycznych mechanizmów na najwyższym światowym poziomie. Twarzą nowej kolekcji jest laureatka Oscara, aktorka Nicole Kidman, ambasador marki Omega od 2004 roku.

Nowa kolekcja OMEGA Ladymatic to kontynuacja dobrej tradycji linii o tej samej nazwie z lat 50-tych ubiegłego stulecia. Nowe modele w perfekcyjny i subtelny sposób łączą ponadczasowy design i rewolucyjną technologię OMEGA. Zegarki Ladymatic z XXI wieku wyposażono w mechanizmy Co-Axial i odważne, świeże wzornictwo. Oferują one współczesnym kobietom sukcesu to, co najlepsze z modeli z minionej ery, w nowej, ulepszonej postaci.

Polerowane koperty nowych zegarków Ladymatic mają średnicę 34 mm. Zamknięto je w ceramicznym pierścieniu ukrytym pod ozdobną falą z metalu. Koperty zegarków wykonane są ze stali szlachetnej lub 18-karatowego czerwonego lub żółtego złota.

Zegarki OMEGA Ladymatic są dostępne na bransolecie wykonanej z tego samego materiału co koperta lub na pasku ze skóry aligatora, w kolorze perłowej bieli lub lśniącej czerni. Bransolety z trzech rzędów ogniw mają opatentowany przez OMEGA system śrub i teleskopów oraz zapięcie motylkowe. Wyposażone w zapięcie bransoletowe z 18-karatowego złota paski ze skóry aligatora łącza się z kopertą za pośrednictwem specjalnego ogniwa.

Zegarki Omega Ladymatic dostępne są w salonach W.KRUK w Warszawie w Galerii Mokotów oraz na Placu Konstytucji.