Przejdź do treści

Nowości w Carrefour Visa

Carrefour Polska wprowadza kolejne zmiany w promocjach mające na celu zwiększenie poziomu satysfakcji klientów Carrefour oraz zmienia wizerunek karty kredytowej Carrefour Visa.

Od początku lipca br. sieć Carrefour Polska wprowadza szereg zmian i udogodnień dla klientów Carrefour którzy już korzystają z karty kredytowej Carrefour Visa lub zdecydują się na jej wyrobienie.

Klienci, którzy dokonają zakupów w hipermarketach Carrefour w poniedziałek lub piątek i zapłacą za nie kartą kredytową Carrefour Visa otrzymają e-Bony, którymi będą mogli zapłacić podczas kolejnych zakupów w super i hipermarketach Carrefour. Dla wygody klientów, e-Bony drukowane są bezpośrednio przy kasie i od razu wręczane przez kasjera.

Wartość e-Bonów będzie wynosiła do 10% wartości zakupów. Za zakupy o wartości 50 zł i więcej zapłacone kartą kredytową Carrefour Visa klienci otrzymają e-Bony o wartości od 2,5 zł do 50 zł.

„Dzięki aktywnemu korzystaniu z karty kredytowej Carrefour Visa, rodzina, która wydaje na zakupy ok. 200 zł tygodniowo, będzie mogła zaoszczędzić do 936,12 zł w postaci e-Bonów Carrefour rocznie – obliczenie jest sumą oszczędności, uwzględniającą także koszty obsługi karty, jest to zatem kwota, którą klient realnie zyska poprzez aktywne korzystanie z karty. Ponadto, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów obniżyliśmy progi przyznawania e-Bonów podczas promocji w poniedziałki i piątki. Teraz wystarczy zrobić zakupy już za 50 zł, żeby otrzymać e-Bon, który będzie można wykorzystać podczas następnych zakupów” – powiedział Marcin Olech, Dyrektor ds. Usług Finansowych Carrefour Polska.

Posiadacze karty mogą także przy jej pomocy rozkładać zakupy na raty 0% oraz opłacać domowe rachunki np. za telefon, prąd, gaz, telewizję w kasach sklepów Carrefour. Dzięki tej usłudze posiadacze karty mogą jeszcze lepiej zarządzać domowym budżetem.