Przejdź do treści

Nowe BiletyAutokarowe.pl: najwięcej kursów, pomoc przy zakupie

Dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych i liczne udogodnienia dla kupujących – to nowości w portalu dla podróżnych BiletyAutokarowe.pl.

Klienci portalu BiletyAutokarowe.pl mogą już używać dwóch najpopularniejszych systemów rezerwacji biletów: Voyager i euroTICKET. Dzięki dodaniu drugiej wyszukiwarki kursów mają oni możliwość skorzystania z pełnej oferty przejazdów między Polską a krajami europejskimi.

– Zdecydowaliśmy się umożliwić korzystanie z dwóch systemów, ponieważ niektórzy przewoźnicy udostępniają swoją ofertę tylko w jednym z nich – wyjaśnia Mirosław Nikolin, właściciel portalu. – Teraz nasi użytkownicy mają pewność, że dokonują wyboru przewozu spośród wszystkich możliwych kursów, nie przegapią więc żadnej okazji czy promocji.

Nikolin przekonuje, że korzystanie z dwóch przeglądarek tylko pozornie jest skomplikowane. Oba systemy działają na bardzo podobnych zasadach, a w razie problemów z obsługą użytkownicy mogą skorzystać z licznych ułatwień i podpowiedzi. Należą do nich m.in.:

  • instrukcje tekstowe przy każdym etapie rezerwacji,
  • film instruktażowy przedstawiający rezerwację krok po kroku,
  • możliwość skontaktowania się z konsultantem przez darmowy, wbudowany w stronę komunikator, przypominający popularne „gadu-gadu”,
  • możliwość uzyskania porady przez telefon – powiadomiony o problemie konsultant oddzwoni do użytkownika we wskazanym przedziale czasowym.

– Wiemy, że zakup biletów przez Internet sprawia trudności wielu podróżnym, dlatego dążymy do maksymalnego uproszczenia procesu rezerwacji – mówi Nikolin. – Wygodna obsługa i liczne udogodnienia dla klientów to cechy wyróżniające nasz portal spośród konkurencji. Ich obecność nie wpływa w żaden sposób na ceny – nadal są one tak samo niskie, jak w każdym innym serwisie sprzedającym bilety online.

BiletyAutokarowe.pl to portal oferujący bilety autokarowe na przejazdy między Polską a krajami europejskimi i bilety międzymiastowe, a także bilety lotnicze, ubezpieczenia dla podróżnych, karty uprawniające do zniżek i wynajem samochodów na całym świecie.