Przejdź do treści

Le Mac z Brylantowym Turniejem

Sieć salonów z modą męską Le Mac była partnerem 8. edycji Turnieju o Brylant A&A, który odbył się w czerwcu na terenie pabianickiego klubu golfowego A&A Golf Club.

Turniej o Brylant A&A to uznana impreza zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych golfistów. Jest zawsze organizowana w pierwszy weekend czerwca w podłódzkich Pabianicach. Zawody i towarzyszące im atrakcje przyciagają ponad tysiąc osób. Prestiż imprezy i grupa docelowa, która jest zbliżona do targetu salonów Le Mac, skłoniły markę do udziału w tym ciekawym przedsięwzięciu w charakterze partnera. Firma reklamowała turniej w swoim czasopiśmie Le Mac Magazine, była także obecna na imprezie poprzez dystrybucję tego tytułu. Magazyn Le Mac cieszył się dużym powodzeniem wśród uczestników eventu, zwłaszcza panów, zainteresowanych najnowszymi trendami w modzie męskiej i poradami stylistów, którzy na łamach pisma udzielają praktycznych wskazówek, jak dobierać garderobę. W piśmie zostały również zaprezentowane letnie propozycje marek: camel active, Calamar i Hattric.

Organizatorem turnieju jest A&A Marketing Sp z o. o. Firma na co dzień zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi i organizacją eventów. Za stronę sportową turnieju odpowiadał łódzki A&A Golf Club.