Przejdź do treści

System modułowy Atriss od Black Red White

Największa polska grupa meblarska Black Red White wprowadziła do oferty produktowej kolejny system modułowy – Atriss. Nowoczesną, 18-elementową kolekcję w kolorze ‘olcha miodowa’ zaprojektowano z myślą o zwolennikach prostego wzornictwa. Szczegóły oferty znajdują się na stronie www.brw.com.pl

System Atriss tworzą meble przeznaczone głównie do pokoi młodzieżowych, ale wielość i różnorodność brył pozwala również na aranżację takich wnętrz, jak: gabinet, sypialnia czy pokój dzienny.

Cechą charakterystyczną najnowszej propozycji od Black Red White jest prosta, geometryczna forma. Delikatne uchwyty i nóżki utrzymane są również w minimalistycznej stylistyce.

Meble Atriss dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. To ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą urządzić swoje wnętrza ciekawie i niedrogo. Bogata oferta szaf, szafek, regałów i półek z najnowszego systemu modułowego pozwala na ich swobodne zestawianie. Poszczególne elementy można dowolnie komponować, dostosowując układ do powierzchni pokoju oraz indywidualnych pomysłów.

Więcej informacji można znaleźć na www.brw.com.pl