Przejdź do treści

PUMA JAM Surf Art. – letni festiwal streetartu PUMA JAM i Radia ESKA

Każdy, kto chce poznać surferskie klimaty, poczuć atmosferę lata, radości i wolności powinien w lipcu odwiedzić jeden z nadmorskich kurortów nad polskim Bałtykiem: Władysławowo, Łebę, Międzyzdroje i Kołobrzeg. To właśnie tam PUMA JAM i Radio ESKA współorganizują letni festiwal streetartu – PUMA JAM Surf Art. Pierwsza z cyklu imprez na plaży odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 3 lipca, we Władysławowie.

W sąsiedztwie popularnych barów na plaży przez cały dzień od 11:00 do 22:00 będzie trwała zabawa przy muzyce klubowej. PUMA JAM i Radio ESKA zagoszczą 3.07 we Władysławowie – Cetniewie, 9.07 w Łebie (Costa Dorada), 16.07 w Międzyzdrojach (Copacabana) i 23.07 w Kołobrzegu (plaża miejska przy molo). Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, wszystkie w surferskim klimacie. Ozdobione przez uczestników imprezy deski surfingowe wezmą udział w konkursie na najlepsze graffiti na deskach, które oceni zgromadzona na miejscu publiczność. Organizatorzy zaplanowali pokaz tworzenia muralu na zabudowanej na plaży ściance, wykonany przez zaproszonych artystów streetartu oraz – dla wszystkich chętnych – lekcje skimboardu. Na plażowiczów czekają także liczne zabawy, w których można wygrać produkty PUMY – nowe perfumy PUMA JAM.

Aktualne informacje na temat wszystkich imprez PUMA JAM Surf Art można znaleźć na facebook’owym profilu marki PUMA perfumy.

Akcję PUMA JAM Surf Art wspomaga intensywna promocja na antenie Radia ESKA, w paśmie ESKA Live Rmx i w informacjach lokalnych stacji sieci ESKA oraz w internecie, w serwisie ESKA.pl. Istotnym elementem działań promocyjnych jest konkurs SMSowy, w którym uczestnicy mają szansę wygrać karnety na Sunrise Festival with ESKA, najpopularniejszy w Polsce letni event z muzyką klubową, który odbędzie się w amfiteatrze w Kołobrzegu, 22-24.07. Wystąpią na nim światowego formatu gwiazdy muzyki klubowej, m.in. Eric Prydz, Eddie Halliwell, Riva Starr, Judg Jules, Above&Beyond. Festiwal stanowi ukoronowanie PUMA JAM Surf Art. Karnety na Sunrise Festival można również wygrać poprzez aplikację na facebook/owym fanpage’u marki.

Koncepcja akcji PUMA JAM Surf Art jest efektem współpracy Grupy Eventowej i MediaCom Warszawa, które także odpowiadają za produkcję eventu. Wsparcie mediowe i organizację SMSowej promocji sprzedażowej realizuje Pracownia Kreatywna TIME 100%.

źródło/autor: Grupa Radiowa TIME