Idealia rośnie w siłę

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz realizacją kolejnych projektów, do zespołu agencji interaktywnej Idealia dołączyły dwie osoby – Małgorzata Stankiewicz oraz Łukasz Brodowski.

Nowi pracownicy wsparli dwa działy w Idealii: PR i marketingu oraz zespół IT. Małgorzata Stankiewicz, obejmując stanowisko PR & Marketing Specialist, odpowiedzialna jest za działania promocyjne dla klientów zewnętrznych oraz realizację kampanii wizerunkowej serwisu Ideatur.pl. Łukasz Brodowski zatrudniony na stanowisku Java/PHP Specialist wspiera dział IT w projektowaniu i budowie serwisów internetowych. Jego umiejętności poszerzyły kompetencje Idealii w zakresie przygotowywania materiałów multimedialnych.

– Idealia to młoda i jednocześnie prężnie rozwijająca się agencja interaktywna. Cieszy nas, że jesteśmy doceniani przez klientów, dzięki czemu możemy sukcesywnie powiększać nasz zespół. Gosia Stankiewicz i Łukasz Brodowski są cennym wsparciem w realizowanych przez nas projektach – mówi Urszula Ptak-Małysiak, V-ce Prezes Idealii.

Małgorzata Stankiewicz ukończyła Zarządzanie i marketing w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w agencjach PR. Specjalizuje się w szeroko pojętych działaniach Media Relations. W trakcie swojej kariery zawodowej realizowała projekty dla klientów z różnych branż, co dało jej możliwość szybkiego rozwoju i ciągłego poszerzania umiejętności.

Łukasz Brodowski od ponad pięciu lat zajmuje się grafiką 3D i produkcją video. Doświadczenie zdobywał m.in. w telewizji, gdzie odpowiadał za realizację nagrań, tworzenie reklam oraz oprawy graficznej programów. Od kilku lat sukcesywnie rozwija również umiejętności programistyczne i tworzy aplikacje na urządzenia mobilne oraz serwisy internetowe. Wiatru w żagle nabiera dzięki swoim pasjom, czyli żeglarstwu i kitesurfingu.

Małgorzata Stankiewicz oraz Łukasz Brodowski pracują w warszawskim oddziale Idealii.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu