Wyjątkowa akademia malarska w Benmarze

Jeśli się uczyć i próbować to nie na swojej ścianie – tak w skrócie można streścić cel imprezy, która odbędzie się już w najbliższą sobotę (2 lipca) przed białostockimi marketami białostockiej sieci Benmar.

W godzinach od 10 – 15, każdy będzie mógł zapoznać się z merytorycznymi poradami fachowców, a dodatkowo samodzielnie i pod ich uważnym okiem sprawdzić i pogłębić swoje umiejętności w zakresie malowania, szpachlowania czy tynkowania ścian.

Na zainteresowanych będą czekali eksperci reprezentujący czołowych producentów farb na polskim rynku.

– Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby samodzielnie wyremontować, odnowić lub wykończyć swoje mieszkanie, a braki w wiedzy i doświadczeniu nadrabiają ambicją. Dzięki nam będzie można to zmienić. Obecni podczas pokazów doświadczeni fachowcy pokażą jak się zabrać za malowanie, od czego zacząć, na co zwracać uwagę, jakich najczęściej popełnianych błędów unikać – informuje Anna Tomaszewska z marketu Benmar.

– Jednym słowem – będzie to znakomita okazja, aby w krótkim czasie i co najważniejsze nie w swoim mieszkaniu nauczyć się podstaw malowania – dodaje.

Fachowcy pokażą najbardziej efektywne techniki malarskie, zaprezentują zasady obowiązujące przy gruntowaniu ścian, podpowiedzą jakie dobrać narzędzia i akcesoria oraz w jaki sposób wybrać odpowiedni kolor.

Według przedstawicieli firmy Benmar to z całą pewnością będzie ciekawie i co najważniejsze, pożytecznie spędzony czas. – Tym bardziej, że według synoptyków sobotnia aura bardziej ma przypominać tę jesienną niż letnią i nie będzie sprzyjała wypoczynkowi na świeżym powietrzu – zapewnia Anna Tomaszewska.

Na parkingach marketów sieci Benmar przy ul. Popiełuszki 117 i 27 lipca 25 w Białymstoku w specjalnie rozstawionych namiotach zostanie zaaranżowana szkółka malarska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu