Przejdź do treści

„Paliwo za pół ceny”. Bezprecedensowa oferta Takoui.pl skierowana do posiadaczy samochodów osobowych

Tagi:

Ceny gazu, energii, nieruchomości….nieustannie rosną. W tym roku nadchodzą jednak zmiany! Po raz pierwszy w Polsce, w dniu 1 lipca 2011r. (oficjalna data otwarcia strony), portal Takoui.pl zaproponuje właścicielom aut osobowych zakup paliwa za pół ceny na terenie Polski.

Wraz z otwarciem strony, członkowie Takoui.pl wybierający się na wakacje samochodem, będą mogli ograniczyć wydatki na paliwo ! Tego jeszcze nie było! I nie wystarczy dla wszystkich …

Obecny kryzys zmusza konsumentów do kontroli domowego budżetu i ograniczania wydatków własnych. Takoui.pl, portal specjalizujący się w e-handlu, zwiększa siłę nabywczą polskiego konsumenta. Nowy serwis Takoui.pl proponujący grupowe zakupy w Internecie, umożliwia zarejestrowanym członkom dokonanie interesujących transakcji z korzyścią dla portfela. Dzięki bezpośrednim negocjacjom Takoui.pl z producentami, zarejestrowani członkowie mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek na różne produkty i usługi.

Paliwo do samochodów osobowych za pół ceny! Tego jeszcze nie było!

Aby zmniejszyć wydatki, które przeznaczają posiadacze samochodów osobowych na paliwo (w Polsce to odpowiednik około 5% wydatków w gospodarstwach domowych), strona Takoui.pl, z okazji wejścia na rynek polski, proponuje wyjątkową i niepowtarzalną ofertę pod hasłem „Wyrusz na wakacje z Takoui.pl”

Paliwo do samochodów osobowych nawet do 50% taniej!

Data rozpoczęcia operacji 1 lipiec 2011!

Tak jak w przypadku każdej wyjątkowej oferty, liczba beneficjentów jest ograniczona. Tysiące litrów paliwa zostanie rozdystrybuowanych członkom Takoui.pl (nawet) za pół ceny. Już w piątek 1 lipca, zakupując kupon o wartości 1,01 PLN członkowie Takoui.pl dokonują rezerwacji oferty promocyjnej, a tym samym nabywają prawo do otrzymania częściowego ( nawet do 50% ) zwrotu poniesionych kosztów zakupu paliwa. Nie znajdziesz lepszej oferty na wakacje!

Jak to działa?

Zaraz po uruchomieniu akcji, o godz. 6:00, członkowie Takoui.pl otrzymają e-mail zapraszający do zalogowania się na stronie i zapoznania się z proponowaną ofertą. Za jedyne 1,01 PLN, posiadacze aut osobowych będą mogli zakupić kupon dający im prawo do otrzymania zwrotu kwoty 61 PLN wydatkowanej na zakup paliwa i przy minimalnej kwocie transakcji wynoszącej 120 PLN.

W dniu 15 lipca, o godz. 23:59, sprzedaż kuponów zostanie zamknięta. Aż do 30 lipca 2011r. szczęśliwi posiadacze kuponu mogą zrealizować zakup paliwa na terenie całej Polski. Łatwo, szybko i ekonomiczne!

Każdego dnia, wyjątkowe i zróżnicowane oferty dostępne online. Po szybkiej i bezpłatnej rejestracji na stronie, internauta staje się pełnoprawnym członkiem Takoui.pl i otrzymuje dostęp do rozmaitych ofert online. Zespół Takoui.pl codziennie poszukuje interesujących ofert, które pomogą konsumentom zaoszczędzać pieniądze na co dzień. Do końca roku, strona stopniowo obejmie swoim zasięgiem całą Polskę i zaprezentuje swoim członkom bogaty wachlarz ofert i zniżek aż do – 70% na produkty renomowanych marek ( restauracje, zdrowie, uroda, wellness, rekreacja, shopping oraz liczne usługi). Już wkrótce udostępnimy dedykowaną naszym członkom aplikację na iPhone.

Więcej informacji na stronie : http://www.takoui.pl