Przejdź do treści

Największe klubowe imprezy w Polsce – pod znakiem ESKI

ESKA Live Active Festival, Sunrise Festival with ESKA i Electrocity with ESKA to największe imprezy klubowe w Polsce, które odbędą się podczas tegorocznych wakacji. Patronuje im Radio ESKA.

Niekwestionowaną, wakacyjną stolicą muzyki klubowej będzie w tym roku Władysławowo. To właśnie tutaj od 8.07 do 20.08 zaplanowano ESKA Live Active Festival, cykl 7 dużych imprez klubowych, na których wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy, m.in. Matt Pokora, Wet Fingers, Alex Miles (Bora Bora Ibiza), Puoteck (Radio ESKA), DJ Tennessee, Robert M., podwójny laureat ESKA Music Awards 2011 w kategoriach Artysta Roku i Klubowy Hit Roku. Publiczność do czerwoności rozgrzeją najpopularniejsi polscy DJ’e. ESKA Live Active Festival, największa wakacyjna imprezownia w Polsce, zajmie we Władysławowie teren o powierzchni blisko 4000 m2, który wyposażono w efektowne oświetlenie i nagłośnienie.

Program: www.eskafestival.pl i profil ESKA Live Active Festival na Facebooku

22-24.07 w Kołobrzegu, w amfiteatrze mieszczącym 4,5 tysiąca osób, odbędzie się Sunrise Festival with ESKA, najpopularniejszy w Polsce letni event z muzyką klubową. Wyjątkowa aura kołobrzeskiego festiwalu przyciąga co roku artystów z całego świata. Są to uznane gwiazdy, jak i młode, wnoszące powiew świeżości postaci muzyki klubowej. W tym roku na Sunrise Festival with ESKA wystąpią m.in. Eric Prydz, Eddie Halliwell, Riva Starr, Judg Jules, Above&Beyond.

W niedzielę 14.08 w Lubiążu na Dolnym Śląsku, w sąsiedztwie największego na świecie, zabytkowego opactwa cysterskiego odbędzie się Electrocity with ESKA. Podczas imprezy zagrają m.in. Sasha, jedna z najbardziej innowacyjnych ikon muzyki elektronicznej naszych czasów; Dubfire – znakomity producent „surowego i chromowanego techno”; Jordan Suckley, producent utworów brylujących na szczytach rankingów na całym świecie czy Carlo Lio, autor hipnotycznego techno, który ukształtował kulturę klubową w Kanadzie.

Począwszy od 7.07, w każdy wakacyjny czwartek, Gorąca 20 Radia ESKA – top lista największych hitów tworzona przez słuchaczy ESKI, będzie nadawana ze studia w Łazienkach Północnych na plaży w Sopocie. W godzinach 17:00 – 19:00 wspólnie z ekipą radia program poprowadzą zaproszeni goście. Będzie wśród nich Richard Durand, który po zakończeniu Gorącej 20, w czwartek 18.08, podczas szczytu sezonu plażowego w Sopocie, zagra dla wczasowiczów specjalny koncert.

Radio ESKA promuje imprezy na antenie, przede wszystkim w weekendowym programie ESKA Live Rmx (upowszechnia muzykę klubową) i Gorąca 20, gdzie w konkursach antenowych słuchacze wygrywają zaproszenia na eventy. O wydarzeniach informują lokalne stacje ESKI w Trójmieście i we Wrocławiu. ESKA Live Active Festival, Sunrise Festival with ESKA i Electrocity with ESKA są również promowane w serwisach internetowych Grupy Radiowej TIME: ESKA.pl, ESKALiveRmx.pl (specjalne produkcje WazzzupCLUB), Miastownia.pl, Hotplota.pl i Fabrykamuzy.pl (będzie można posłuchać artystów związanych z daną imprezą).

Działania promocyjne obejmujące media Grupy Radiowej TIME opracowało Radio ESKA we współpracy z organizatorami największych imprez klubowych.