Przejdź do treści

Królewski Trakt z Kingiem rozpoczęty

Nie lada gratka czeka w najbliższy weekend mieszkańców Szczecina. Już 2 lipca odbędzie się druga impreza z cyklu Roadshow w nowo otwartych restauracjach Burger Kinga w całej Polsce.

W programie wszystkich imprez zaplanowano wiele atrakcji i aktywności. Wśród nich znajdą się między innymi pokazy Streetball oraz turnieje gry w koszykówkę uliczną, łamigłówki logiczne oraz Dartsy. Nie zabraknie akcji promocyjnych.

– Do końca tego roku zamierzamy przemierzyć całą Polskę i zorganizować wielką imprezę Króla Burgerów w nowo otwartych restauracjach – zapowiada Maciej Jędrychowski Local Store Marketing & Events Manager z firmy AmRest, właściciela marki Burger King – Ideą wielkiego Roadshow jest przede wszystkim połączenie aktywnego wypoczynku z dobrą zabawą wśród grona najbliższych.

Nowo otwarta restauracja Burger King w Szczecińskiej dzielnicy Struga na ul. Wiosennej 35 to jedna z 22 placówek AmRest w Polsce. Oprócz dwóch miast inicjatorów Królewskiego Traktu Wrocławia i Szczecina, fani najlepszych grillowanych na ogniu burgerów mogą je zjeść także w wielu innych miastach w Polsce.

Nad organizacją imprezy czuwa wrocławska Agencja inplus PR z Wrocławia.

W ubiegły weekend Król Burgerów gościł we Wrocławiu.

Najbliższa impreza

  • Miejsce: Burger King ul. Wiosenna 35 Szczecin Struga
  • Data: 02.07.2011r.
  • Atrakcje: Turniej Streetball, gry logiczne, loteria Pump Your Whooper, Darts Ustrzel Burgera