Dostęp do VoD za doładowanie konta telefonicznego

Bezpłatny dostęp do zasobów platformy filmowej tvscreen.pl za zasilenie konta telefonicznego to najnowsza promocja operatora telefonii internetowej HaloNet.


Klienci telefonii HaloNet, którzy rozliczają się z operatorem na zasadzie opcji pre-paid tj. przedpłaty mogą skorzystać w terminie od 30 czerwca do 15 lipca br. z promocji „OzD” czyli „Oglądanie za Doładowanie”. Każda wpłata o określonej wielkości, dokonana na podane przez operatora konto bankowe wraz z odpowiednim tytułem przelewu będzie nagrodzona pakietem kodów umożliwiających bezpłatny dostęp do wybranych zasobów filmowych tvscreen.pl.

1 HaloNet, tvscreen.plW ofercie tvscreen.pl znajdziemy najnowsze hity polskiego i światowego kina takie jak: „Bez reguł”, „Zaplątani”, „Tron: Dziedzictwo”, czy „Trick”, pozycje fabularne do których zawsze lubimy wracać jak np.: „Wakacje Jasia Fasoli”, „Mama Mia”, „Vicky Cristina Barcelona”, „Kroniki Riddicka”, „Van Helsing”, „Stowarzyszenie umarłych poetów”, bajki z popularnej serii o naszym czeskim przyjacielu Kreciku, dokumenty pochodzące z National Geographic Channel i wiele innych. Produkcje oferowane przez tvscreen.pl można odtwarzać on-line w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, także na dużym ekranie domowego telewizora.

Promocji „OzD” podlegają wpłaty od 29 zł, które można wykorzystać na dowolne opcje usługi HaloNet. Szczegóły promocji są dostępne na stronie www.halonet.pl w zakładce „Promocje HaloNet”.

Telefonia VoIP HaloNet jest usługą oferującą: tanie rozmowy telefoniczne na krajowe i zagraniczne numery (stacjonarne i komórkowe, od 4 gr za minutę), blokadę anonimowych połączeń, numer telefonu od 1 zł (bezpłatne rozmowy pomiędzy właścicielami tych numerów), darmowe przeniesienie numeru od innego operatora, fax internetowy (wysyłanie i odbieranie dokumentów faksowych) , opcję wysyłania SMS-ów, sklep internetowy zaopatrzony w automatycznie konfigurowane bramki voip (obecnie w promocji z darmowymi minutami i numerem telefonu).

tvscreen.pl jest polskim serwisem VoD posiadającym w swoich zasobach filmy fabularne (w tym premierowe), produkcje dla dzieci oraz filmy dokumentalne. W ofercie tvscreen.pl znajdują się treści takich amerykańskich wytwórni jak Universal Pictures czy Walt Disney Pictures (Pixar/Disney, Miramax Films i Touchstone Pictures).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu