Zespół Conversion przeprowadził szkolenia dla pracowników Krajowego Rejestru Długów

W pierwszej połowie czerwca 2011 roku pracownicy Krajowego Rejestru Długów mieli okazję dowiedzieć się, jak w codziennej działalności firmy wykorzystać darmowe narzędzia oferowane przez firmę Google. Wiedza ta została im przekazana podczas indywidualnego szkolenia, zorganizowanego przez firmę Conversion – wiodącego gracza na polskim rynku usług, związanych z analityką internetową i optymalizacją konwersji.

Szkolenie, zorganizowane przez firmę Conversion, odbyło się we wrocławskiej siedzibie Krajowego Rejestru Długów w dniach 6-8 czerwca 2011 roku i obejmowało trzy bloki tematyczne – łącznie prawie 20h efektywnego szkolenia.

Pierwszy blok szkoleniowy dotyczył wykorzystania narzędzia Google Analytics – wśród poruszanych tematów znalazły się zarówno zagadnienia o charakterze technicznym, związane z samą instalacją i konfiguracją platformy, jak i zdecydowanie bardziej praktyczne aspekty, związane z interpretowaniem danych, dostarczanych przez działające już narzędzie.

Drugi blok szkoleniowy w całości został poświęcony programowi Google Website Optimizer – słuchacze mieli okazję dowiedzieć się, jak zainstalować i skonfigurować to narzędzie oraz jak wykorzystywać je w celu optymalizacji internetowego przekazu marketingowego firmy.

Ostatni blok szkolenia obejmował zagadnienia związane z Google AdWords – w jego trakcie uczestnicy otrzymali wiele cennych wskazówek, dotyczących tego, jak formułować internetowy przekaz reklamowy firmy i jak w tym celu wykorzystać szerokie możliwości, oferowane przez popularne narzędzie firmy Google.

Prowadzący szkolenie – trenerzy Mariusz Michalczuk oraz Paweł Ogonowski – to certyfikowani przez firmę Google profesjonaliści i członkowie Stowarzyszenia Analityki Internetowej.

„Po gruntownym researchu branży consultingowej, oferującej szkolenia w zakresie narzędzi Google, wybraliśmy firmę Conversion. Liczba klientów, dla których do tej pory organizowali szkolenia, pozytywne opinie uczestników tych szkoleń oraz stosowne certyfikaty stanowiły o podstawach naszego wyboru. Nie bez znaczenia był również blog firmowy (http://www.conversion.pl/blog), który jest jednym z najbardziej wartościowych źródeł aktualnej wiedzy, dotyczącej analityki internetowej w Polsce” stwierdzili przedstawiciele Krajowego Rejestru Długów.

Conversion to pierwsza w Polsce firma specjalizująca się w optymalizacji konwersji i analityce internetowej. Konsultanci pracujący dla Conversion to certyfikowani przez Google analitycy (Google Qualified Individuals) oraz członkowie Stowarzyszenia Analityki Internetowej (Web Analytics Association), których wiedza i doświadczenie zbudowane zostały podczas projektów biznesowych dla międzynarodowych korporacji i polskich spółek akcyjnych. Więcej informacji na temat firmy Conversion można znaleźć na łamach jej witryny internetowej: http://www.conversion.pl/