Przejdź do treści

Rusza Program Rekomendacyjny Alior Banku

Alior Bank przygotował dla swoich klientów Program Rekomendacyjny. Polecając znajomym lub rodzinie produkty Alior Banku będą oni otrzymywać premie pieniężne. Za jedną skuteczną rekomendację można zarobić nawet ponad 1 000 złotych.

W badaniach, przeprowadzonych przez Alior Bank, 94% jego klientów przyznało, że poleciłoby ofertę Banku rodzinie lub znajomym. Teraz Alior Bank premiuje takie rekomendacje, wypłacając swoim klientom wynagrodzenie za każde skuteczne polecenie wybranych produktów ze swojej oferty.

W Programie Rekomendacyjnym mogą uczestniczyć wszystkie osoby, posiadające w Alior Banku konto osobiste prowadzone w złotych. Mogą one polecać ofertę konta osobistego, kredytu hipotecznego, pożyczki gotówkowej oraz kredytu konsolidacyjnego. Aby to zrobić, wystarczy zarejestrować się jako uczestnik programu, a następnie korzystając z Systemu Bankowości Internetowej Alior Banku wysłać rekomendacje.

Premie przyznawane w ramach programu wynoszą:

  • 50 złotych za polecenie rachunku osobistego,
  • 1 000 złotych za polecenie kredytu hipotecznego,
  • 0,8% wartości rekomendowanej pożyczki gotówkowej, np. 160 zł przy kredycie na 20 tys.,
  • 0,8% wartości poleconego kredytu konsolidacyjnego.

Za każdą skuteczną rekomendację, zakończona podpisaniem umowy przez nowego klienta i spełnieniem przez niego warunków Programu osoba polecająca otrzymuję premię. Łączna kwota premii, jaką można zdobyć w programie rekomendacyjnym jest nieograniczona. Zatem tylko od zaangażowania klienta zależy jakie otrzyma wynagrodzenie od Alior Banku.

Polecanie produktów odbywa się drogą elektroniczną i ogranicza się do przesłania za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej wiadomości e-mail z ofertą wybranego produktu. Każdy uczestnik programu ma także dostęp do informacji o liczbie przesłanych rekomendacji, wysłanych wniosków oraz zdobytych premii.