Przejdź do treści

Mobilvi poszerza Dział Rozwoju Sieci

Do zespołu Mobilvi dołączyła Paulina Wojtasik, która objęła stanowisko specjalisty ds. rozwoju sieci. Do jej obowiązków będzie należało bieżące zarządzanie siecią wydawców oraz pozyskiwanie nowych partnerów w celu rozszerzenia oferty powierzchni reklamowej.

Paulina Wojtasik była ostatnio związana z największą firmą konsultingową w Europie – Capgemini. Od kwietnia 2010 roku pracowała jako asystentka ds. wsparcia technicznego. Jej zadaniem była obsługa aplikacji oraz zdalne wsparcie użytkownika w ramach outsourcingu informatycznego. W styczniu 2011 awansowała na stanowisko Change Agent i była odpowiedzialna za koordynowanie pracy Help Desku, prowadzenie i nadzór bieżących projektów oraz komunikację z partnerami biznesowymi. Zajmowała się również wprowadzaniem nowych procesów technologicznych oraz kontaktami z podwykonawcami. Wcześniej pracowała w Onet.pl jako moderator forum portalu.

Paulina Wojtasik jest absolwentką filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Edukację kontynuowała w Cavendish College, London na kierunkach Marketing, Reklama i Public Relations oraz LEAN Boot Camp Dallas (U.S).

Wzmocniony o Paulinę Wojtasik Dział Rozwoju Sieci Mobilvi będzie kontynuował dotychczasowe prace związane z obsługą wydawców oraz pozyskiwaniem nowych powierzchni reklamowych w mobilnym internecie.

źródło/autor: Front PR