Przejdź do treści

EuroBasket Women: bukmacherzy typują zespoły w półfinałach

W dniu 29 czerwca Mistrzostwa Europy w koszykówce kobiet wkroczą w decydującą fazę. Tego dnia rozpoczną się rozgrywki ćwierćfinałowe. Dla większości kibiców i klientów Fortuny najciekawiej zapowiada się mecz reprezentacji Czech z Chorwacją. Aż 99,14% uczestników zakładów uważa, że zwycięsko z tej rywalizacji wyjdzie drużyna Czech. Ponadto, gdyby wszystkie przewidywania się sprawdziły, do półfinałów mistrzostw awansowałyby reprezentacje Czech, Czarnogóry, Francji oraz Rosji.

„Finałowa runda turnieju zapowiada się bardzo emocjonująco, a kwestia mistrzostwa jest cały czas otwarta. Trzymamy kciuki za Czechy, gdzie siostrzana spółka Fortuny ma swoją siedzibę. Wśród uczestników zakładów mecz Czech z Chorwacją należy do najbardziej interesujących“ – mówi Jakub Jarczyński, dyrektor marketingu Fortuna zakłady bukmacherskie.

Pozostałe mecze ćwierćfinałowe zapowiadają się równie ciekawie. 95,92% graczy stawia na zwyciestwo Rosji w pojedynku z Łotwą. Z kolei 99,20% wskazuje na wygraną Czarnogóry nad Turcją, a 94,20% liczy na sukces reprezentacji Francji w meczu z Litwą.

Podczas rundy finałowej mecze odbywać się będą w Łodzi. Do rywalizacji stanie 8 najlepszych drużyn. Zwycięski zespół, oprócz tytułu najlepszej drużyny w Europie, będzie miał zapewniony udział w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.