Przejdź do treści

Polska premiera Zagubionego Herosa

29 czerwca 2011r. premierę będzie miała kolejna książka Ricka Riordana, nosząca tytuł Zagubiony Heros. To pierwszy tom serii Olimpijscy Herosi. Jak i poprzednie powieści tego autora, wydawane nakładem Wydawnictwa Galeria Książki, tak i ta będzie opisywała życie nastoletnich półbogów.

Książki Riordana zyskują niezwykłą popularność na całym świecie. Percy Jackson, bohater wykreowany przez Ricka Riordana, także w Polsce zyskał ogrom fanów. Kolejna seria będzie nadal osadzona w mitycznym świecie, wśród dobrze znanych mieszkańców Obozu Herosów, jednak czytelnicy będą mogli zaprzyjaźnić się także z nowymi bohaterami. Tak jak i pozostałe bestsellery, również i ta pozycja została naładowana niespodziewanymi zwrotami akcji, zagadkami i humorem, tworząc wielką opowieść o niesamowitych przygodach,wywołującą napięcie w trakcie lektury.

Dodatkowym atutem może być też fakt, iż przekładu dokonał polski tłumacz, pisarz i archeolog – Andrzej Polkowski, znany chociażby z tłumaczeń Harrego Pottera.

Zagubiony Heros pojawi się niebawem w dobrych księgarniach, a już teraz można go nabyć w sklepie internetowym Wydawnictwa Galeria Książki – na stronie www.galeriaksiazki.pl