Blach-Pol sponsorem Riders East Tour Przemysława Salety

22 czerwca z Warszawy wyruszyła motocyklowa wyprawa Riders East Tour organizowana przez Przemysława Saletę, w którą jako sponsor, zaangażował się producent pokryć dachowych firma Blach-Pol.

To już trzecia wyprawa motocyklowa Przemysława Salety, tym razem po wyjazdach do USA i Australii nadszedł czas by ruszyć na wschód. Trasa wyprawy wiedzie przez Litwę, Łotwę, Estonię, Rosję, Ukrainę i Białoruś. Do stałego składu wyprawy, czyli Adama Badziaka, Jarosława Steca i Przemysława Salety dołączył Łukasz „Juras” Jurkowski. Głównym motywem Riders East Tour są sporty walki i zawodnicy z krajów dawnego Związku Radzieckiego. W planie przewidziano spotkania i treningi z Fedorem Emaljenienko, Władimirem i Vitalijem Kliczko oraz Alexeiem Ignashovem.

-Uważam, że taka męska przygoda, jaką jest Riders East Tour, jest godna wsparcia i zaangażowaliśmy się w nią jako sponsor bez wahania. Sam jeździłem na motocyklu i sporty walki są mi bliskie. Uważam też, że firma Blach-Pol, wspierając  taką wyprawę, podkreśla wartości jakimi się kieruje w działaniu, czyli solidność i wytrzymałość, które sprawdzają się zarówno podczas ciężkich wypraw, jak i w produkcji pokryć dachowych oraz szerzej w biznesie – mówi Witold Pałyga z firmy Blach-Pol.

Blach-Pol jest jednym z polskich liderów w produkcji i sprzedaży blach dachowych i elewacyjnych. Produkuje blachy dachówkowe, trapezy w bogatej gamie kolorów oraz wszelkiego rodzaju akcesoria na indywidualne zamówienie i w standardowych rozmiarach. Firma posiada szeroką sieć handlową i dysponuje własną flotą transportową do przewozu pokryć dachowych. Strategicznymi dostawcami blach są koncerny ThyssenKrupp, Arcelor Mittal oraz Marcegaglia.

Powrót z wyprawy planowany jest na 14 lipca. Podczas Riders East Tour zostanie nagrany dziesięcioodcinkowy program, który będzie można obejrzeć w jesiennej ramówce Orange Sport. Na żywo dzieje wyprawy można śledzić na profilu na Facebook’u.

źródło/autor: Blach-Pol

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu