Przejdź do treści

Wielicka 44 mieszkania od 4999 zł

W Krakowie powstaje właśnie nowa inwestycja pod nazwą ‘Wielicka 44’. To nowoczesny kompleks dwóch budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się 140 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i liczbie pomieszczeń. Inwestycja umiejscowiona jest w Podgórzu, zaledwie 3,2 km od Rynku Głównego w Krakowie. Atrakcyjna lokalizacja to nie jedyny atut kompleksu Wielicka 44. Na uwagę zasługują także niskie ceny mieszkań, które rozpoczynają się już od 4999 zł za mkw.

– Wawel Service od lat specjalizuje się w tanim budownictwie, dlatego i tym razem postawiliśmy na atrakcyjne mieszkania w dobrej cenie. Dla naszych Klientów 44 lokale w inwestycji ‘Wielicka 44’ są dostępne po specjalnej, promocyjnej cenie, już od 4999zł za mkw. Dzięki temu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 mkw można kupić już za  niespełna 186 tyś zł. – przekonuje Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

‘Wielicka 44’ to kolejna inwestycja Wawel Service realizowana w dzielnicy Podgórze. Obecnie firma prowadzi również sprzedaż mieszkań przy ul. Sebastiana Klonowicy na Woli Duchackiej oraz Halszki na Kurdwanowie. Niemal wszystkie mieszkania w ofercie dewelopera dostępne są w programie Rodzina na Swoim.

źródło/autor: Wawel Service