Veneo dla prawników i ich klientów

W czerwcu krakowska agencja Veneo uruchomiła portal Prawnicy.pl. Serwis będzie stanowił platformę internetową dla prawników, kandydatów do pracy w zawodzie prawniczym oraz osób poszukujących porady prawnej. Facebookowy fanpage zapowiadający start portalu zdążył już zgromadzić prawie 12 tysięcy osób.

Użytkownicy serwisu Prawnicy.pl znajdą w nim bazę adresów kancelarii prawniczych, a za pomocą wyszukiwarki, szybko uzyskają dane osób, specjalizujących się w konkretnych dziedzinach prawa. Dzięki umieszczeniu przy adresie mapy oraz formularza kontaktowego w łatwy sposób skontaktują się z wybraną kancelarią. Portal to również nieoceniona pomoc dla poszukujących pracy w zawodzie prawniczym – można tu znaleźć zarówno oferty pracy jak i bazę CV kandydatów.

Alternatywnym panelem komunikacji dla odwiedzających serwis jest forum, na którym zamieszczane są porady prawników, oznaczane jako wypowiedzi ekspertów, polecane artykuły, komunikaty i informacje o najnowszych wydarzeniach branży.

Veneo było kompleksowo odpowiedzialne za projekt, począwszy od opracowania systemu identyfikacji wizualnej, poprzez stworzenie projektu graficznego i funkcjonalnego serwisu, kończąc na wykonaniu i wdrożeniu go w środowisku teleinformatycznym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu