Przejdź do treści

Trzeci numer FIKI już w sprzedaży

Tagi:

Kilka sposobów na wakacyjną nudę, wywiad z Rzecznikiem Praw Dziecka, pełna przygód podróż do Szczecina oraz podpowiedź jak twórczo połączyć zabawę, naukę i pasje dziecka – kolejny, wakacyjny numer FIKI już w sprzedaży!

W najnowszym numerze FIKI jak zawsze coś dla całej rodziny. W części dla rodziców zapraszamy do przeczytania dwóch wywiadów: z Markiem Michalakiem, Rzecznikiem Praw Dziecka, o współczesnych problemach, z jakimi borykają się dzieci, oraz z Piotrem Karolczakiem, maratończykiem, który miłość do sportu łączy z ojcostwem. Jak zawsze w magazynie znalazły się także działy praktyczne: porady prawne Elvisa-paragrafa oraz zabawa w jedzenie czyli Kuchnia dla Niejadka. W najnowszym numerze szczególnie polecamy tekst poświęcony rozwojowi prawej półkuli mózgu dzieci w wieku 0-6 lat.

W części dla dzieci niebanalne sposoby na nudę: zabawy, opowieści, książki i piękne, autorskie ilustracje. Jak zawsze po rozdziałach dla najmłodszych oprowadzają urocze postacie. Myszka Spadochroniarka ląduje w Szczecinie, Złota Rybka Lucyna zgłębia zagadnienie Super Taty, Pani Sowa zaprasza do zabawy z ortografią, a Pani Teacher do nauki angielskiego.

FIKA zaprasza także do wspólnego czytania bajek, tworzenia ekologicznych mebli z kartonu oraz gry w nietypowe warcaby dla niejadków, której plansza dołączona jest do numeru. „Czy nosorożce potrafią malować” to rozdział o sztuce, po której zawiłościach prowadzi Salvador Dali. Jeśli nie mają Państwo jeszcze pomysłu na wakacje – FIKA proponuje wycieczkę tropami skandynawskich pisarzy.

Trzeci numer FIKI można kupić już w salonach Empik w całej Polsce. Kolejny numer po wakacjach!

Więcej o FICE i Tashce: http://www.tashka.pl/