Partnerzy DATERA kupią sprzęt Yealink z dodatkowym rabatem

Uczestnicy Programu Partnerskiego DATERA zyskują nową korzyść – możliwość skorzystania z rabatu na zakup sprzętu firmy Yealink.

Program Partnerski DATERA to nie tylko atrakcyjne produkty – nowoczesny, wielokrotnie nagradzany za innowacyjność i niezawodność serwer telekomunikacyjny DATERA Call-eX oraz DATERA Mini-eX – i szkolenia dla jego uczestników. Dodatkową korzyścią dla partnerów DATERA jest teraz rabat u cenionego dostawcy sprzętu – firmy VoIPoint, która jest największym w Polsce dostawcą urządzeń do telefonii internetowej i jedynym autoryzowanym dystrybutorem telefonów IP marki Yealink.

Na mocy podpisanego przez spółkę DATERA i firmę VoIPoint porozumienia uczestnicy Programu Partnerskiego DATERA mają możliwość skorzystania z dodatkowego (niezależnego od wcześniej uzyskanych we współpracy z VoIPoint rabatów) 5-procentowego rabatu od cen hurtowych na zakup sprzętu Yealink. Dodatkową korzyścią dla Partnerów DATERA jest możliwość wypożyczenia sprzętu na testy.

Produkty Yealink – telefony VoIP – są wysoko cenione zarówno przez partnerów ODM/OEM firmy, jak i przez użytkowników końcowych. Firma Yealink jest laureatką wielu nagród i wyróżnień. Przez Global Sources uznana została za jednego z Najlepszych Producentów w sektorze VoIP.

Więcej o Programie Partnerskim DATERA na www.datera.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu