Przejdź do treści

NEWTON Media i Polish News Bulletin już razem

Pod koniec czerwca 2011 roku zostały sfinalizowane rozmowy pomiędzy NEWTON Media a austriacką agencją prasową APA w zakresie przejęcia od APA większościowego pakietu udziałów w Polish News Bulletin Company Sp. z o.o. Prezesem Zarządu PNB został Ireneusz Bera. Działanie to stanowi element rozwijającej się współpracy pomiędzy NEWTON Media a APA w Europie Środkowej.

Od czerwca 2010 roku firma NEWTON Media Sp. z o.o. współpracuje z Polish News Bulletin Company Sp. z o.o. w ramach świadczenia wzajemnych usług. Celem kooperacji było stworzenie unikalnej na rynku polskim oferty – obejmującej zarówno monitoring mediów, analizy/raporty medialne, jak i anglojęzyczne opracowania i digesty. Integracja dostarczyła firmom nowych możliwości produktowych. W oparciu o przygotowywany indywidualnie przez NEWTON Media monitoring mediów, Polish News Bulletin Company tworzy opracowania i raporty w języku angielskim.

„To znaczący ruch w umacnianiu pozycji NEWTON Media jako lidera monitoringu mediów w Europie Środkowej. Najbardziej jednak interesuje nas rozwój polskiego rynku. Dzięki połączeniu doświadczonych zespołów NEWTON Media i Polish News Bulletin stwarzamy zupełnie nową jakość i niespotykaną dotychczas na polskim rynku paletę usług” – mówi Ireneusz Bera, Prezes Zarządu NEWTON Media i Polish News Bulletin Company.