Przejdź do treści

Gdziezaile.pl pomoże Ci w zakupach online

Na polskim rynku e-commerce pojawiła się nowa multiwyszukiwarka cenowa, która przeszukuje największe sklepy internetowe, porównywarki cen, serwisy ogłoszeniowe i portale aukcyjne. Gdziezaile.pl pomaga w odnalezieniu najtańszej oferty bez konieczności przeglądania wszystkich dostępnych narzędzi i serwisów zakupowych.

Kryzys gospodarczy zmienił nasze podejście do zakupów. Coraz rozważniej podejmujemy decyzje zakupowe i coraz częściej poszukujemy tanich okazji w Internecie.

Jak wynika z badania na temat oszczędności Polaków przeprowadzonego przez Millward Brown SMG/KRC na zlecenie ING Banku Śląskiego aż 53 proc. badanych korzysta z portali aukcyjnych, a 28 proc. z porównywarek cen.

Ale które z dostępnych na rynku serwisów pokaże nam najtańsze oferty? I co zrobić, by nie przegapić najlepszych okazji cenowych? Pomysłodawcy strony Gdziezaile.pl stworzyli narzędzie, które za jednym kliknięciem odpytuje największe sklepy internetowe, porównywarki cen, serwisy ogłoszeniowe i  portale aukcyjne.  Dzięki temu w jednym miejscu otrzymamy zebrane z Sieci oferty posortowane według ceny.

Jeśli zatem na stronie Gdziezaile.pl wpiszemy nazwę poszukiwanego przez nas produktu, w wynikach wyszukiwania znajdziemy oferty z takich serwisów, jak Nokaut.pl, Skąpiec.pl, Allegro.pl, Świstak.pl, ebay.pl, Szerlok.pl, a nawet największego sklepu internetowego na świecie, czyli Amazon.com.

Autorzy serwisu już pracują nad nowymi udogodnieniami, by zakupy online stały się jeszcze większą przyjemnością, by oszczędzając czas dostarczały jednocześnie wielu fantastycznych okazji cenowych.

źródło/autor: Gdziezaile.pl