El Padre powiększa dział Client Service

Do zespołu Client Service agencji El Padre, po pomyślnym przejściu okresu próbnego, na stanowisku Account Manager, dołączyła Justyna Turewicz.

Justyna Turewicz doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w firmie JBD jako specjalista do spraw marketingu oraz w Mattel Europa na stanowisku Koordynatora ds. Produktów Licencyjnych na Europę Wschodnią.

W El Padre, jako account manager, odpowiada za prowadzenie projektów eventowych, BTL-owych oraz ambientowych.

Justyna jest inżynierem Ochrony Środowiska (Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania) oraz magistrem Kulturoznawstwa na Wydziale Latynoamerykańskim Uniwersytetu Warszawskiego (CESLA).

Prywatnie interesuje się kulturą Brazylii, muzyką latynoamerykańską, kick boxingiem. Lubi smakować życie i makarony pod różną postacią, a także słuchać chillout’u. Jak twierdzi: „Założony cel zawsze zrealizuje – to tylko kwestia czasu”. Mama dwójki fantastycznych dzieci.

„Justyna pracuje z nami już od kilku miesięcy i z sukcesem realizuje powierzone projekty. Cieszymy się, że jej kilkuletnie doświadczenie związane z pracą po stronie klienta, zrozumieniem jego potrzeb procentuje w codziennej pracy. Dodatkowo jej pogoda ducha i optymizm sprawiają, że świetnie wkomponowała się w nasz zespół” – mówi Paweł Lewicki, Wiceprezes Zarządu El Padre odpowiedzialny w agencji za New Biznes i Client Service.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu