Przejdź do treści

C&A wśród najemców FUTURA Park Kraków

Na kilka miesięcy przed otwarciem FUTURA Park Kraków do grona najemców dołączyła jedna z największych międzynarodowych sieci odzieżowych – C&A. Zawarta przez inwestora, firmę NEINVER umowa najmu dotyczy 1 455 mkw. powierzchni handlowej, zlokalizowanej na parterze powstającego w Modlniczce pod Krakowem obiektu.

FUTURA Park Kraków to nowoczesny obiekt handlowy, który połączy funkcje parku handlowego z centrum outlet. Kompleks pomieści szeroką ofertę sklepów z branż: odzieżowej, obuwniczej, drogeryjnej, wyposażenia wnętrz oraz RTV/AGD, uzupełnioną o ofertę punktów usługowych i kawiarni, co stworzy dla odwiedzających możliwość określenia własnego stylu poprzez dostęp do renomowanych marek z całego świata w przystępnej cenie. Obiekt o łącznej powierzchni 44 000 mkw. będzie pierwszym w regionie Małopolski i jednocześnie największym centrum outlet w portfolio firmy NEINVER Polska.

FUTURA Park Kraków składać się będzie z dwóch niezależnych, ale uzupełniających się części – strefy mody oraz strefy wygodnych zakupów. Powierzchnia handlowa obiektu licząca 22 000 mkw., pomieści około 120 sklepów najpopularniejszych polskich i międzynarodowych marek z cenami obniżonymi przez cały rok od 30 do 70 procent.

FACTORY Kraków znajdzie się na pierwszym piętrze powstającego kompleksu oferując klientom produkty takich marek, jak TOMMY HILFIGER, BENETTON i CERRO TORRE, FRANCO FERUZZI, LANCERTO czy GIACOMO CONTI. Na parterze powstanie zaś strefa wygodnych zakupów – park handlowy o powierzchni 20 000 mkw. i tu właśnie swój salon otworzy C&A. Wejścia do FACTORY Kraków, jak i do parku handlowego będą dostępne z poziomu parkingu liczącego 1400 miejsc.