Przejdź do treści

Vetrex laureatem Programu „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi”

Podczas uroczystej Gali VIP w warszawskim Hotelu Sheraton, która odbyła się 15 czerwca 2011 roku, firma Vetrex sp. z o.o. odebrała nagrody przyznane decyzją kapituły IV edycji Programu „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi”. Statuetką wyróżnione zostało okno V90+ w kategorii „Okno PVC Energia Premium” oraz okno VA74C w kategorii „Okno aluminiowe Energia Plus”.

Kapituła Programu doceniła okno PVC V90+, które charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi, potwierdzonymi odpowiednimi badaniami i certyfikatami. V90+ to okno, w którym zastosowane zostały innowacyjne rozwiązania technologiczne. Do najważniejszych elementów wyposażenia okna należą: 6-komorowy system profili Veka w klasie A z głębokością zabudowy 90 mm, 2-komorowe zespolenie szyb U=0,5 z ciepłochronną stalową ramką, potrójny układ uszczelek z uszczelką środkową oraz specjalnie skonstruowane wzmocnienia stalowe profilu i wysokiej jakości klin termiczny.

Drugim wyróżnionym w Programie produktem firmy Vetrex jest okno aluminiowe VA74C wykonane w systemie trójkomorowych profili aluminiowych z przekładką termiczną firmy Yawal TM 74 1.0.

Produkt ten charakteryzuje się wysokimi właściwościami termoizolacyjności, które uzyskano dzięki zastosowaniu w nim szyb zespolonych o budowie 4mm TF/18Ar/4mm/18Ar/4mm TF.

W imieniu firmy, nagrodę odebrał Pan Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy Vetrex sp. z o.o. „Dołączenie do grona laureatów Programu „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” to bardzo ważne wyróżnienie dla naszej firmy. Statuetki są potwierdzeniem słusznego kierunku, jaki obraliśmy w rozwoju naszej firmy i produktów. To dowód na to, że nasze okna nie tylko spełniają najwyższe standardy w dziedzinie stolarki budowlanej, ale także je wyznaczają poprzez dążenie do oferowania coraz to lepszych pod względem jakości i funkcjonalności produktów.” – dodaje Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy Vetrex sp. z o.o.

Program „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” organizowany jest przez Infookno.pl, portal internetowy o tematyce stolarki budowlanej, stworzony z myślą o klientach indywidualnych, poszukujących dobrych okien i drzwi. Celem Programu jest promocja dostawców stolarki budowlanej o najlepszych parametrach użytkowych, produkowanej zgodnie z obowiązującymi normami i oczekiwaniami Klientów.