Przejdź do treści

Prima Moda w Blue City

Najwyższej klasy oryginalne włoskie buty oraz torebki składają się na asortyment salonu Prima Moda, który otworzył się w Blue City. W najnowszej kolekcji można znaleźć m.in. kowbojki, przezroczyste sandały czy superlekkie drewniaki.

Bogata oferta fasonów i kolorów, utrzymana w zgodzie z obowiązującymi światowymi trendami i wykonana z najwyższej jakości materiałów to wizytówka firmy Prima Moda. Ta wiodąca od 20 lat na polskim rynku sieć zajmuje się dystrybucją najwyższej klasy oryginalnego włoskiego obuwia, torebek ora profesjonalnych środków do konserwacji obuwia. Składa się na nią prężnie rozwijająca się sieć 40 salonów, usytuowanych w najbardziej prestiżowych centrach handlowych w największych miastach w Polsce. Blue City dołączyło właśnie do tego grona.

W nowo otwartym salonie można kupić najnowszą kolekcję wiosna/lato 2011. Najbardziej polecane modele to m.in. kowbojki z naturalnej skóry licowej, zarówno te klasyczne o  długości do półłydki, jak i krótkie, sięgające za kostkę. Warto przyjrzeć się czółenkom i botkom, stworzonym jakby z rybackich sieci, zaskakującym ilością i konfiguracją ażurowych oczek. A także powracającym do łask drewniakom, zwłaszcza tym będącym wariacją na temat kultowego już modelu Chanel. Podążającym za trendami spodoba się z pewnością linia przezroczystych sandałów.