Przejdź do treści

Luksusowe lampy Verner Panton w Top10tastes

Lampy Verpan zaprojektowane przez genialnego Vernera Panton to współczesna klasyka gustownego oświetlenia. Projekty Pantona, który był prawdziwym pionierem i buntownikiem w świecie projektowania oświetlenia i mebli, stały się rozpoznawalnymi na pierwszy rzut oka ikonami designu. Pełną kolekcję lamp Verpan znajdziesz w Top10tastes Designerskie lampy.

Nazwa marki Verpan pochodzi od pierwszych sylab imienia i nazwiska Vernera Pantona.

Verner Panton (1926-1998) był niezwykle inspirującą i barwną osobowością, posiadał specyficzne wyczucie koloru, kształtu, funkcji światła i przestrzeni.

1 luksus, luksusowe zakupy, portal o luksusie, Top10tastes

2 luksus, luksusowe zakupy, portal o luksusie, Top10tastesW trakcie swojej kariery Verner Panton stworzył serię nowoczesnych lamp w stylu tak indywidualnym, że de facto stworzył własny nurt skandynawskiego designu. Projektant bez reszty oddany swoim ideom i wizjom wyrażał je w sposób, który zarówno szokował, jak i budził podziw.

Panton był niezwykle otwarty na nieograniczone możliwości form, pracując z powodzeniem nad stworzeniem nowych teorii i kanonów definiujących jak powinno wyglądać oświetlenie i jak powinno ono oddziaływać na otoczenie.

Lampy Verner Panton rozświetlają otoczenie, nawet gdy nie są zapalone. Poznaj pełną kolekcję luksusowych lamp Verpan i zamów za pomocą jednego kliknięcia. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą przez email i telefon.

Źródło: www.Top10tastes.com