Przejdź do treści

Artweb-Media z nową stroną internetową

21 czerwca 2011 agencja interaktywna Artweb-Media z Wrocławia uruchomiła nową wersję swojej strony firmowej. Strona została rozbudowana zgodnie z założeniami nowej strategii komunikacyjnej i marketingowej firmy, z myślą o jej obecnych i nowych klientach.

Przebudowa strony Artweb-Media.com podyktowana jest szybkim rozwojem serwisów internetowych należących do agencji. Jej nowa wersja przedstawia wszystkie projekty internetowe oraz kampanie zrealizowane w mediach społecznościowych przez Artweb-Media.

Strona została wzbogacona o nowe sekcje:

  • Press Room – aktualne informacje prasowe, raporty marketingowe, materiały do pobrania,
  • Reklama – dział z ofertą dla reklamodawców,
  • Blog – tworzony przez pracowników Artweb-Media blog branżowy o: komunikacji w Internecie, użyteczności serwisów internetowych, nowych technologiach, kampaniach marketingowych i mediach w ogóle.

Strona Artweb-Media będzie na bieżąco aktualizowana w miarę wdrażania przez firmę nowych projektów. W planach na najbliższą przyszłość Artweb-Media ma 2 główne zadania do realizacji, tj.:

  • zwiększanie zasięgu istniejących serwisów tematycznych
  • tworzenie i promocja nowych stron i aplikacji na urządzenia mobilne.

Autorem projektu nowego serwisu jest Adam Kasprzak. Marketingiem oraz SEO dla strony zajmuje się Aleksandra Nawrot, a za relacje z mediami i reklamodawcami odpowiada Kamila Kaczmarczyk.

Adres strony Artweb-Media: http://www.Artweb-Media.com/