Przejdź do treści

W długi weekend rozpocznie się oficjalna sprzedaż apartamentów w Dune

Zbliżający się długi weekend czerwcowy rozpocznie tegoroczny sezon wakacyjny nad polskim morzem. Miejscowości nad Bałtykiem po raz pierwszy zatętnią pełnią życia. Otwarcie sezonu zbiegnie się z rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży apartamentów w luksusowej inwestycji Dune, która powstaje w Mielnie, zaledwie kilka metrów od plaży.

Kurorty nad polskim morzem dopiero od długiego weekendu odnotują wzmożony ruch turystyczny, czego nie można powiedzieć o naszym rynku nieruchomości wakacyjnych – tu ożywienie widać wyraźnie już od kilku tygodni. W segmencie apartamentów w miejscowościach turystycznych projekty już realizują bądź zapowiedzieli je zarówno najwięksi deweloperzy, jak i mniejsze firmy lokalne realizujące jeden, dwa budynki.

Zainteresowanie widać też wśród klientów, im bliżej wakacji tym jest ono większe. Firma Mielno Holding – Firmus Group realizująca w Mielnie obecnie dwie inwestycje: ekskluzywny apartamentowiec Dune oraz kameralną inwestycję Rezydencja Park informuje, że ożywienie wśród osób zainteresowanych zakupem zaczęło się już kilka tygodni temu, i widać wyraźnie jego wzrost. – To naturalne, że okres lata przyspiesza decyzję o zakupie apartamentu nad morzem. Klienci podejmują decyzje szybciej niż zimą czy jesienią – potwierdza Cezary Kulesza, kierownik działu marketingu i sprzedaży Mielno Holding – Firmus Group. Dlatego deweloper wraz z początkiem sezonu uruchamia oficjalną sprzedaż apartamentów w inwestycji Dune. W czasie czerwcowego, długiego weekendu biuro sprzedaży będzie czynne codziennie, by wszystkie zainteresowane osoby mogły zapoznać się na miejscu ze szczegółami inwestycji.

Dune będzie jednym z najciekawszych projektów luksusowych apartamentowców nad Bałtykiem, m.in. ze względu na unikalną lokalizację – dosłownie kilka kroków od plaży. Budowa ruszyła kilka tygodni temu. Apartamentowiec położony jest w spokojnej części Mielna, w sąsiedztwie wydm i sosen. Jego powstanie wyznaczy nową, prestiżową część kurortu – budynek będzie zamykał nadmorską promenadę od strony wschodniej.

Jednak Mielno już dziś staje się jednym z najwyżej ocenianych kurortów nad Bałtykiem, stając w rankingach obok tak cenionych od lat miejscowości jak Sopot czy Jurata.

W ostatnim rankingu portalu Onet.pl miejscowość znalazła się w pierwszej trójce najlepszych miejscowości nadmorskich (3 pozycja, 90 pkt.). A w punktacji plaży i infrastruktury zyskała najwięcej. Wpływa na to zaplanowana polityka rozwojowa realizowana przez władze miasta, które od kilku lat kładą mocny nacisk na estetykę i uporządkowanie przestrzeni w kurorcie. Duży wpływ na atrakcyjność ma także aktywność prywatnych inwestorów.

Jakość, standard i lokalizacja inwestycji powstających obecnie nad polskim morzem bywają różne. Niewiele z nich jest zlokalizowanych w naprawdę topowych miejscach blisko morza, z wygodnym wyjściem na plażę i panoramicznym widokiem. – To nas wyróżnia. Inwestycja Dune to apartamentowiec powstający najbliżej plaży na całym Wybrzeżu – wskazuje Kulesza. I jak dodaje projekt wyróżnia jednak nie tylko lokalizacja. – Dwa zewnętrzne baseny, całoroczna restauracja, a przede wszystkim widok na morze z każdego apartamentu – wylicza. Wartością dodaną jest także to, że każdy apartament oddany zostanie do użytku z luksusowo wyposażonym wnętrzem, i to w bardzo atrakcyjnej cenie od 7.950 zł za m2.

Wszyscy, którzy w długi weekend planują wybrać się do Mielna, a myślą o własnym apartamencie nad morzem będą mogli zapytać o szczegóły inwestycji Dune i Rezydencja Park w biurze sprzedaży inwestycji, które czynne będzie w godz. 11.00 -18.00 w centrum Mielna (ul. Piastów 1A/E). Już teraz szczegóły można obejrzeć też na stronie internetowej www.mielno-dune.pl