Przejdź do treści

Traffic House – agencja SEM dedykowana dla firm lokalnych

Traffic House to nowa marka na rynku agencji marketingu internetowego, specjalizująca się w marketingu w wyszukiwarkach. Traffic House swoje usługi kieruje do małych i średnich przedsiębiorstw, szczególnie działających lokalnie. Atrakcyjnym dodatkiem w ofercie będą proste strony internetowe za „złotówkę” i liczne promocje.

Budżetowa agencja SEM – www.traffic-house.pl

Agencja Traffic House stworzona została z myślą o wszystkich firmach, które chcą być w Internecie, chcą promować swoje produkty i usługi, oczekują przy tym wysokiej skuteczność przy możliwie najmniejszych, mierzalnych wydatkach na marketing internetowy. Chcemy pokazać, że marketing internetowy jest dla każdego, jest tani, bardzo skuteczny, że mając ciekawą stronę internetową nie potrzebujemy setek tysięcy złotych, by trafić do naszej grupy docelowej. Chcemy, by na nasze usługi stać było każdą, najmniejszą nawet firmę, tak jak każdą stać na telefon, Internet czy prąd – mówi Maciej Miszczuk, prezes firmy.

Stanowiąc budżetową alternatywę dla dużych agencji SEO/SEM, Traffic House łączy niskie koszty i dużą skuteczność działań z możliwością rozliczenia kampanii wyłącznie za doprowadzony na stronę klienta, wartościowy ruch. Taki model, absolutnie efektywnościowy, umożliwia małym i średnim przedsiębiorstwom, które nie dysponują dużymi budżetami marketingowymi, skuteczny start i sukces kampanii w Internecie. Traffic House, dla swoich klientów, przygotuje również typowo sprzedażowe strony internetowe, by zmaksymalizować efektywność każdej wizyty na stronie klienta.

Wiedza i doświadczenie They.pl

Traffic House wspierany jest wiedzą i doświadczeniem agencji marketingu internetowego They.pl, która od wielu lat skutecznie działa na polu SEO/SEM oraz performance marketingu. They.pl, posiadając bogate doświadczenie i oferując kompleksowe usługi doradztwa, przygotowania oraz wdrażania kampanii reklamowych dla znanych i cenionych marek w kraju i na świecie, stanowi gwarancję najwyższej jakości obsługi i usług, które będą świadczone przez agencję Traffic House.