Tanio.pl i Opineo.pl wzmacniaja bezpieczeństwo e-klientów

Jedna z czołowych porównywarek cen Tanio.pl oraz niezależny serwis opinii Opineo.pl rozpoczęły współprace w zakresie bezpiecznych zakupów. Klienci korzystający z Tanio.pl szybko i sprawnie mogą porównać ceny dowolnego produktu oraz upewnić się co do jakości obsługi danego sklepu na podstawie opinii innych Klientów.

Co najważniejsze wszystkie informacje otrzymują bezpośrednio na stronie porównywarki, bez potrzeby szukania dodatkowych informacji w Internecie.

„Współpraca Tanio.pl oraz Opineo.pl pozwala klientom na poczucie bezpieczeństwa i komfortu zakupów. Tanio.pl jest pierwszą porównywarką, która tak aktywnie zachęca do kupowania w sieci dotychczasowych klientów sklepów stacjonarnych a to w pełni pokrywa się z misją Opineo.pl. Cieszymy się, ze możemy wesprzeć kolejną dużą porównywarkę cen naszym systemem opinii o sklepach a tym samym ułatwić klientom weryfikacje jakości obsługi by zakup był szybki, przyjemny i bezpieczny” – zaznacza Paweł Kucharzak, twórca i właściciel serwisu Opineo.pl

Dzięki Programowi Opineo „Slucham swoich Klientów”, z którego aktywnie korzysta już ponad 1 600 sklepów znacznie wzrosła świadomość e-kupujących a tym samym odnotowujemy coraz mniej przypadków oszustw i nadużyć. Integracja z kolejną już porównywarką cen znacznie wzmacnia szybkość przepływu opinii między Klientami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu