iReward24 uruchamia program lojalnościowy w klinikach La Perla

La Perla – sieć ekskluzywnych Klinik Kosmetologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej – uruchomiła elitarny program lojalnościowy o nazwie Beauty&More. Za przygotowanie koncepcji programu, mechaniki, regulaminu, jego bieżącą obsługę oraz dostarczenie oprogramowania odpowiadała krakowska spółka iReward24.

Klienci Kliniki mają możliwość otrzymania karty, która uprawnia do zbierania punktów i ich wymiany – za pośrednictwem specjalnej aplikacji internetowej – na usługi dostępne w luksusowym katalogu Beauty&More. Uczestnicy programu, którzy dokonają zakupów przekraczających w ciągu roku ustaloną wartość uzyskują elitarną Perłową Kartę. Stwarza ona możliwość korzystania ze specjalnych promocji, uczestniczenia w pokazach mody i premierach skierowanych wyłącznie dla klientów segmentu Premium.

Kompleksowe zarządzanie programem zapewnia system iReward24 Loyalty Platform, który umożliwia pełną automatyzację wszystkich procesów, w tym m.in. przeprowadzanie segmentacji uczestników według różnych kryteriów, a dzięki temu lepsze dopasowanie ofert do poszczególnych grup przy wykorzystaniu efektywnych kanałów komunikacji. W celu uatrakcyjnienia programu dla klientów, wdrożona została dodatkowo aplikacja Gift Card pozwalająca na wydawanie kart podarunkowych (doładowanych kwotą pieniężną) i całościowe administrowanie nimi.

*La Perla to nowoczesna klinika składająca się z czterech placówek zlokalizowanych w Warszawie (Klinika Chirurgii Plastycznej, Klinika Medycyny Estetycznej, Hi-Tech Klinika La Perla i pierwsza w Polsce HI TECH MEDICAL SPA) oraz z jednej placówki mieszczącej się w Hotelu Havet w Dźwirzynie/k. Kołobrzegu. Więcej: www.la-perla.pl/.

*iReward24 SA należy do Grupy Kapitałowej Comarch. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu programów lojalnościowych. Firma zapewnia pełen zakres usług konsultingowych i analitycznych oraz dostarcza autorskie rozwiązania IT zorientowane na zarządzanie relacjami z klientami. Więcej: www.ireward24.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu