„W sieci muzycznych hitów”, czyli wakacyjne przeboje od Wirtualnej Polski

Na rynku muzycznym ukazało się właśnie dwupłytowe wydawnictwo „W sieci muzycznych hitów”. Album składa się z 40 największych wakacyjnych przebojów, których najczęściej poszukują użytkownicy Wirtualnej Polski.

„W sieci muzycznych hitów” to pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce. Po raz pierwszy bowiem portal internetowy zdecydował się na wydanie płyty, a co ważne – płyty z muzyką, jakiej oczekują internauci. Wszystkie utwory znajdujące się na krążku wybrane zostały przez redakcję witryny muzyka.wp.pl, na podstawie gustu tysięcy użytkowników, którzy poszukiwali w serwisie informacji o ulubionych piosenkach.

Bardzo cenimy sobie zdanie naszych użytkowników. Już wielokrotnie im zaufaliśmy, przypomnę chociażby poprzedni rok, kiedy, z okazji 15 urodzin portalu, oddaliśmy nasze logo w ich ręce. Teraz postanowiliśmy stworzyć wydawnictwo, tylko i wyłącznie na podstawie muzycznych gustów internautów WP. Wyszła z tego przebojowa składanka i jestem pewna, że okaże się hitem nadchodzących wakacji. – mówi Anna Szuszkiewicz, Specjalista ds. Marketingu Wirtualnej Polski.

Dwupłytowy album zawiera 40 największych przebojów, idealnych na letni czas. Wśród nich znalazły się zarówno energiczne, popowe hity Rihanny, Pink, Lady Gagi, jak i klimatyczne piosenki buntowniczych artystek – Florence Welch, Amy Macdonalds, Katy Perry. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Przede wszystkim jest to płyta bardzo różnorodna, tak jak różnorodna jest muzyka, którą zajmuje się nasz serwis. Jednak jest coś, co łączy wszystkie utwory znajdujące się na tym wydawnictwie – są tu tylko piosenki przebojowe i tylko w dobrym guście, bo taki właśnie mają internauci, którzy korzystają z muzyka.wp.pl – dodaje Waldemar Ulanowski, koordynator serwisów muzycznych Wirtualnej Polski.

Dodatkowo, serwis muzyka.wp.pl zorganizował wakacyjny plebiscyt dla użytkowników na hit lata. Internauci mogą decydować, która – ich zdaniem – piosenka okaże się największym przebojem tegorocznych wakacji. Do wygrania są właśnie składanki WP.

„W sieci muzycznych hitów WP” można nabyć w dobrych sklepach muzycznych na terenie całej Polski. Wydawcą płyty jest Magic Records.

http://muzyka.wp.pl

http://muzyka.wp.pl/title,Plebiscyt-na-hit-lata-W-sieci-muzycznych-hitow-WP,wid,621687,wiadomosc.html

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu