Specjalna oferta Inpro. Zapłacisz pierwszą ratę za mieszkanie dopiero, gdy w nim zamieszkasz

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na rynku głównym GPW w Warszawie, wspólnie z doradcą kredytowym PACZULL rusza z nową ofertą kredytową na swoje inwestycje.

To specjalny system płatności, wyłącznie dla klientów Inpro SA, w którym kupujący rozpoczyna spłatę kredytu (odsetek i raty kapitałowej) za zakupioną nieruchomość dopiero po odbiorze MIESZKANIA. Bez konsekwencji zwiększenia marży i z prowizją nadal 0%. To duże udogodnienie dla tych, którzy kupując mieszkanie w trakcie budowy, musieli płacić raty kredytowe oraz jednocześnie ponosić koszty np. wynajmowanego mieszkania. Finansowanie do 95 % LTV ( czyli 5 % wkładu własnego).

Specjalny system płatności dotyczy zakupu wszystkich mieszkań z aktualnej oferty Inpro S.A. Pozwala uniknąć znacznego obciążenia domowego budżetu. Klient Inpro kupując nową nieruchomość i czekając na jego odbiór, nie dubluje kosztów związanych np. z opłaceniem czynszu za wynajmowane mieszkanie oraz spłatą pełnych rat kredytu lub samych odsetek.

Taka konstrukcja oferty dla klientów Inpro S.A., nie powoduje zwiększenia marży, prowizja nadal jest 0%.

„Klienci często kupują mieszkania w trakcie budowy. Ma to swoje zalety. Cena może być niższa nawet o parę procent, w porównaniu z nieruchomością już gotową, oddaną do użytku. Jednak w trakcie budowy klienci często ponoszą podwójne koszty. Spłacają kapitał oraz odsetki od zaciągniętego kredytu, ale ponieważ mieszkają gdzie indziej, ponoszą z tego tytułu dodatkowe opłaty. Nawet jeżeli koszty nie dublują się, to w większości przypadków, w początkowym etapie spłaty kredytu nabywca nieruchomości i tak musi liczyć się z większymi wydatkami. Płaci nie tylko więcej za obsługę, ale również dochodzą do tego koszty z tytułu tzw. ubezpieczenia pomostowego czy niskiego wkładu własnego. Nasza specjalnie skonstruowana oferta pozwoli uniknąć tak znacznego obciążenia domowego budżetu.” – przekonuje Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu