Przejdź do treści

Plotka popłaca

Tagi:

Reset2 – producent oprogramowania kadrowo-płacowego i finansowo-księgowego opublikował na stronie firmy www.reset2.pl regulamin nowej promocji.

Promocja Poleć znajomemu gwarantuje korzyści osobom rozpowszechniającym informacje o produktach firmy oraz klientom z polecenia.

Polecający otrzymuje kupon Sodexo o nominale 50 zł do zrealizowania w ponad 2000 sklepach i punktach usługowych, dodatkowo przy płatności kuponem otrzymuje rabat od 2% do 50% w punktach określonych na stronie: www.szukajpromocji.sodexo.info.pl/. Jeśli kilku znajomych zrealizuje zamówienia, to polecający otrzymuje kilka kuponów.

Klienci również uzyskują bonus. Oprócz satysfakcji z zakupu otrzymują dodatkowo 5% zniżki podczas nabycia oprogramowania serii STANDARD.

Producent zadbał również o ułatwienie komunikacji. W nowych wersjach programów pojawiła się funkcja Poleć znajomemu, dzięki której można w szybki sposób wysłać e-mail do znajomego. Wiadomość zawiera kod rabatowy, z którego znajomy będzie mógł skorzystać podczas zamówienia.

Dlaczego zatem nie plotkować?